Судове рішення #12387240

                                                                                                                                          Справа № 2а-2073/10

                                                                        У Х В А Л А

                                  про залишення адміністративного позову без розгляду

                                           

 17 листопада 2010 року                                                        Олександрійський міськрайонний  суд

                                                                                                                          Кіровоградської області

в складі:   головуючого - судді  Куковенкова С.В.

                                           при секретарі – Куліковій В.В,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Олександрії справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до інспектора ДПС ВДАІ м. Олександрії Вовченка Олега Миколайовича про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення, -

                                                      В С Т А Н О В И В:

            Позивач 25.08.10 року звернувся до суду з вказаним адміністративним позовом.

У судове засідання 29.09.10 року позивач не з’явився,  про день, час та місце його проведення був належним чином повідомлений.

У судове засідання 17.11.10 року позивач не з’явився повторно, про день, час та місце його проведення був належним чином повідомлений.

У відповідності до вимог п. 4 ч. 1 ст. 155 КАС України, суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо позивач повторно не прибув у судове засідання без поважних

причин або без повідомлення ним про причини неприбуття,  якщо  від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.

 Керуючись п. 4 ч. 1 ст. 155 КАС України, -

                                                                   У Х В А Л И В:

            Адміністративний позов ОСОБА_1 до інспектора ДПС ВДАІ м. Олександрії Вовченка Олега Миколайовича про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення - залишити без розгляду.

         Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Олександрійський міськрайонний суд  протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом   п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

    Головуючий:                                                                                                 Куковенков С.В.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація