Судове рішення #12384510

Справа  № 2- 3785-10р.

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

09 вересня  2010 року  Бердянський міськрайонний суд Запорізької області в складі:

головуючого  – судді  Полєвої Н.М.

при секретарі – Михайлової  Н.О.  

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Бердянськ цивільну справу за позовом  ОСОБА_1  до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

                                                                                  В С Т А Н О В И В:

   ОСОБА_3  звернувся до суду з позовом до відповідача про розірвання шлюбу, зазначивши, що  17 вересня  2005 року він зареєстрував шлюб  з ОСОБА_2 у  Відділі реєстрації  актів  цивільного стану  по місту Бердянську   Бердянського міськрайонного управління юстиції Запорізької області, актовий запис № 563. Дошлюбне прізвище відповідачки   – ОСОБА_2. Шлюб у сторін перший. Від  шлюбних відносин мають  доньку  Єлизавету.  

Під час сімейного життя у сторін  виникли різні погляди на життя, різні характери, вони втратили почуття любові та поваги один до одного, сім`я фактично розпалася, тому позивач бажає  розірвати шлюб.

В судовому  засіданні позивач  позовні  вимоги  підтримав у  повному  обсязі,  просив розірвати шлюб,  посилаючись на те, що  однією родиною не живуть, спільне господарство не ведуть, крім  того  у нього є  інша жінка.

Відповідач  у  судовому засіданні  позовні  вимоги визнав та не заперечувала  проти  їх задоволення.   Просила  вирішити питання про  вибір  прізвища, яке  було  змінено під  час державної  реєстрації  шлюбу, що  розривається,  виявила  бажання  залишити  прізвище  ОСОБА_2.  

Суд,  вивчивши матеріали справи, а саме:

- копію свідоцтва про укладення шлюбу   /а.с.4 /,

- свідоцтво про народження (а.с5) та  інші матеріали справи, вважає, що сім`ю  подружжя  ОСОБА_2 примиряти не доцільно, однією родиною вони не проживають, на примирення не згодні.

Згідно ст.112 Сімейного Кодексу України  суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Витрати, пов`язані з реєстрацією розірвання шлюбу в органах РАЦС суд стягує з позивача, звільнивши ОСОБА_2  від сплати витрат.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 104, 110, 112  Сімейного Кодексу України, ст. ст. 10,60,п.8 ст. 235, 212  ЦПК України, суд, -

                                                                  В И Р І Ш И В:  

  Позов  ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу - задовольнити.

 Розірвати шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрований  17 вересня  2005 року у  Відділі реєстрації  актів  цивільного стану  по місту Бердянську Бердянського міськрайонного управління юстиції Запорізької області, актовий запис № 563.            

При оформленні розірвання шлюбу  в відділі РАЦС  стягнути   державне мито на користь держави з  ОСОБА_1  у розмірі 08,50(вісім грн. 50 коп.), ОСОБА_2  від  сплати держмита звільнити.

 Прізвище ОСОБА_2 обране під  час державної реєстрації  шлюбу, що розривається,  залишити без змін.  

   Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь  у справі,  але не були  присутні  у судовому засіданні  під  час  проголошення судового  рішення,  можуть  подати  апеляційну скаргу  протягом десяти днів  з дня  отримання копії  цього рішення.

 СУДДЯ:

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація