Судове рішення #1238041
Справа №2-804/2007року

Справа №2-804/2007року

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 квітня   2007 року   Місцевий Конотопський міськрайонний суд Сумської області в

складі:

головуючого-судді   Терещенко О.І.

при секретарі                                         Чобітько Н.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Конотопі справу за позовом   ОСОБА_1 до  ОСОБА_2 про  розірвання  шлюбу, -

Встановив:

Позивач ОСОБА_1   просить ухвалити рішення, яким розірвати шлюб з відповідачкою,  посилаючись на те, що сім'я фактично розпалась ще у 1981 році, коли відповідачка покинула його і разом із дитиною переїхала до іншого місця проживання, з того часу вони не спілкуються, її місце проживання йому не відоме,  продовжувати перебувати у шлюбі з відповідачкою не бажає, зазначаючи на те, що останнє місце проживання відповідачки - АДРЕСА_1

В судовому засіданні  заявлені вимоги позивачем ОСОБА_1 підтримані.

Заслухавши пояснення позивача, дослідивши матеріали справи, яких достатньо, суд вважає, що позов підлягає задоволенню, виходячи із слідуючих підстав: Сторони знаходяться в зареєстрованому шлюбі з 24 лютого 1979 року (свідоцтво про шлюб серія НОМЕР_1 , на а.с. 6 ), шлюб у обох перший, майнового спору не має, обоє не мають намірів на збереження сім'ї, часу на примирення не потребують, фактично разом не проживають.

Вказані обставини підтвердили в судовому засіданні свідки : ОСОБА_3 та ОСОБА_4

Відповідно до змісту пункту 4 абзац 7 Постанови Пленуму Верховного суду України " Про застосування судами деяких норм Кодексу про шлюб та сім'ю України" від 12 червня 1998 року № 16, відсутність рішення про визнання безвісно відсутнім одного з подружжя, місце фактичного перебування якого невідоме, не є перешкодою для пред'явлення до нього позову про розірвання шлюбу в суді за місцем знаходження його майна або за останнім відомим місцем його постійного проживання.

Вказане свідчить про те, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу буде суперечити інтересам кожного з подружжя, що має істотне значення, отже, слід шлюб розірвати, поклавши на позивача судові витрати по справі, як того він просить відповідно до вимог ст. 88 ЦПК України.

Керуючись ст.ст. 10,60,79,88,213,215 ЦПК України, ст. ст. 110-112 Сімейного кодексу України, -

Вирішив:

Позов задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1  та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрований 24 лютого 1979 року у виконкому Русанівської сільської ради Липоводолинського району Сумської області, актовий запис за № 02.

Стягнути з ОСОБА_1    17 (сімнадцять) грн. при видачі в органах РАЦС свідоцтва про розірвання шлюбу, звільнивши від сплати ОСОБА_2.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана до апеляційного суду Сумської області через місцевий Конотопський міськрайонний суд Сумської області протягом десяти днів з дня проголошення рішення; апеляційна скарга на рішення суду -протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження або протягом десяти днів без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення виготовлено на комп'ютері та має силу оригіналу.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація