Справа № 2а-2692-2010 року
У Х В А Л А
07 грудня 2010 року Соснівський районний суд м. Черкаси в складі:
головуючого судді – ТОКОВОЇ С.Є.
при секретарі – ОВЧАРЕНКО І.С.
розглянувши у попередньому судовому засіданні в залі суду м. Черкаси адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Державної екологічної інспекції в Черкаській області про визнання дій державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища неправомірними та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення,
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся з адміністративним позовом до відповідача про визнання дій державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища неправомірними та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення.
Позивач у судове засідання на 19 серпня 2010 року, 23 вересня 2010 року не з’явився, про час і місце судового засідання повідомлявся належним чином.
На 07 грудня 2010 року позивач повторно в судове засідання не з”явився, будучи належним чином повідомлений про час і місце судового засідання. Від позивача не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи на інший час, в зв’язку з його відсутністю.
Особи, які беруть участь у справі, свідки, експерти, спеціалісти, перекладачі, які не можуть з поважних причин прибути до суду, зобов’язані завчасно повідомити про це суд.
Таким чином, в силу ч. 2 ст. 40 КАС України, суд визнає, що позивач повторно не з’явився до суду без поважних причин.
Відповідно до вимог ч.3 ст. 128, п. 4 ч. 1 ст. 155 КАС України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з’явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.
Керуючись ч. 3 ст. 128, п.4 ч.1 ст. 155 КАС України, суд –
У Х В А Л И В:
Адміністративний позов ОСОБА_1 до Державної екологічної інспекції в Черкаській області про визнання дій державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища неправомірними та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення - залишити без розгляду.
Роз’яснити позивачу його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення позову без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Київського Адміністративного апеляційного суду протягом п’яти днів з дня її проголошення, а у разі постановлення ухвали без участі особи, яка її оскаржує, протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
ГОЛОВУЮЧИЙ :