Судове рішення #12373220

                                                                                                                   Справа № 2-3492-1/ 2010                                                        

                                                                                                                               

                                                                                     

                           

                                     

                                                                                                           

                                                                                     

У Х В А Л А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

 

14 жовтня 2010 року   Святошинский районний суд м.Києва в складі:

головуючого – судді:        Шум Л.М.

при секретарі:                   Прокопенко Н.М.

розглянувши у відкритому  судовому засіданні в залі суду в м. Києві справу за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Святошинському районі м. Києва про визнання дій неправомірними та зобов’язання вчинити певні дії ,

В С Т А Н О В И В   :

Позивач звернувся до суду з вищезазначеною позовною заявою та просить суд зобов’язати відповідача УПФУ у Святошинському районі м. Києва провести йому перерахунок пенсії за віком із застосуванням показника середньої заробітної плати за 2009 р..

Позивач в судовому засіданні позов підтримав та просив його задовольнити.

Представник відповідача в судове засідання не з’явився, направив на адресу суду свої заперечення, відповідно до яких просив у позові відмовити, а справу розглянути у його відсутність. (а.с. 16)

        Встановлено, що відповідно до Закону України № 1691-Vl «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами» ч. 1 ст. 15 Цивільно-процесуального кодексу України викладено в такій редакції: Суди розглядають у порядку цивільного судочинства  справи щодо: спорів з приводу призначення, обчислення, перерахування, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням та інших соціальних виплат.

        Однак, відповідно до Рішення Конституційного Суду України від 09.09.2010 р. № 19-рп2010 щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами», визнано таким, що не відповідає Конституції України (є неконституційним), пункт 2 частини першої статті 15 Цивільно-процесуального кодексу України  в редакції Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами» від 18 лютого 2010 р. № 1691-Vl.

        Положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами» від 18 лютого 2010 р. № 1691-Vl та Цивільно-процесуального кодексу України, визнанні неконституційними, втрачають чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України цього Рішення .

        Суд, дослідивши матеріали справи, вважає необхідним закрити провадження по даній справі, оскільки справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.    

Згідно п. 1 ч. 1 ст. 205 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.  

При цьому, суд роз’яснює позивачу, що з даним позовом він вправі звернутися до суду в порядку адміністративного судочинства.

                          На підставі викладеного, керуючись п.1 ч. 1 ст. 205, 206 ЦПК України,

У Х В А Л И В :

    Провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Святошинському районі м. Києва про визнання дій неправомірними та зобов’язання вчинити певні дії – закрити.

    Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва шляхом подачі до районного суду апеляційної скарги протягом п’яти днів з дня її проголошення або отримання копії ухвали.

   

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація