Судове рішення #12366125

                                                                                                                                Справа № 3-414

                                                                                                                                          2010 року

ПОСТАНОВА

І М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И

                 25 листопада 2010 р.                                                                           смт. Чорнухи

 

Суддя Чорнухинського районного суду Полтавської області Шейко П.П. розглянувши матеріали, які надійшли від Лубенської роти ДПС для обслуговування доріг державного значення підпорядкованого УМВС України в Полтавській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя с. Городище, Чорнухинського району, Полтавської області, не працюючого,

    за ч. 2 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення

встановив:

    05 серпня 2010 року заступник командира взводу Лубенської роти ДПС старший лейтенант міліції ОСОБА_2 склав протокол про адміністративне правопорушення серії ВІ №158647 відносно громадянина ОСОБА_1 в якому вказав, що 05 серпня 2010 року о 22 год. 05 хв. в . Н. Булатець Лубенського району водій ОСОБА_1 керував транспортним засобом «Карпати» з явними ознаками алкогольного сп’яніння (різкий запах алкоголю з порожнини рота, почервоніння обличча).

Відповідно до ст. 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення, адміністративне стягнення може бути накладено на особу не пізніше, як через три місяці з дня скоєння правопорушення.

Громадянин ОСОБА_1 скоїв правопорушення 05 серпня 2010 року. З дня скоєння адміністративного правопорушення минуло більш, ніж три місяці, тому адміністративне стягнення не може бути накладено.

 

    Керуючись ст. 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

Постановив:

    Адміністративний матеріал стосовно ОСОБА_1 закрити.

    Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Полтавської області в 10 – денний строк з моменту її винесення.

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація