Судове рішення #12351065

Справа № 2-9048/10                                                                  

                           

ЛУЦЬКИЙ  МІСЬКРАЙОННИЙ  СУД  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

У  Х  В  А  Л  А

     2010 року жовтня 01 дня                                                                               місто Луцьк

Суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області Іщук Л.П., розглянувши позовну заяву публічного акціонерного товариства Всеукраїнський Акціонерний Банк до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,

в  с  т  а  н  о  в  и  л  а :

ПАТ Всеукраїнський Акціонерний Банк звернулось з позовом до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості.

Як вбачається з позовної заяви відповідач зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1.

Згідно ст. 109 ЦПК України позови до фізичної особи пред’являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання, або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.  

Згідно ст. 115 ЦПК України якщо суддя, вирішуючи питання про відкриття провадження у справі, встановить, що справа не підсудна цьому суду, заява повертається позивачеві для подання до належного суду, про що постановляється ухвала.  

Оскільки, відповідач – ОСОБА_2 зареєстрований у с. Загаї Горохівського району Волинської області, тому приходжу до висновку, що позовна заява підлягає поверненню позивачеві для подання до належного суду.

Керуючись ст.ст. 109, 115, 121 ЦПК України,

у  х  в  а  л  и  л  а:

Повернути позовну заяву публічного акціонерного товариства Всеукраїнський Акціонерний Банк до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості позивачеві для подання до належного суду.

Ухвалу разом із заявою та всіма додатками до неї надіслати позивачеві.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п’яти днів з дня її проголошення.  

Суддя                                                                 Л.П. Іщук

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація