Справа № 3-1061/10
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
17 вересня 2010 року м. Рахів
Суддя Рахівського районного суду Закарпатської області В.Е. Ємчук, розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ та АТІ по обслуговуванню Рахівського району ВДАІ ГУМВС України в Закарпатській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1,
ІНФОРМАЦІЯ_1, гр-на України, мешк. АДРЕСА_1, не працюючого, –
за ст. 130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, –
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1, 07.07.2010 року о 07 год. 05 хв. в с. Татарів по вул. Незалежності, керував автомобілем марки „УАЗ 3163 337”, д/н НОМЕР_1, з явними ознаками алкогольного сп’яніння, а саме: почервоніння обличчя, тремтіння рук та різкий запах алкоголю з порожнини рота. Від проходження медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння відмовився. Таким чином ОСОБА_1 порушив п.п. 25, 2.9 Правил дорожнього руху України.
В суді ОСОБА_1 вину свою визнав, у вчиненому розкаявся.
Правопорушення стверджено протоколом серії ВС1 № 041412 від 17.07.2010 року та особистим поясненням правопорушника.
Заслухавши пояснення правопорушника, дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що в діях ОСОБА_1 є склад адміністративного правопорушення передбаченого ст. 130 ч.1 КУпАП, яке виразилося в керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 283, 284 КУпАП, –
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним за ст. 130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та позбавити права керування всіма видами транспортних засобів строком на один рік.
Термін позбавлення права керування слід рахувати з моменту вилучення посвідчення водія.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Закарпатської області, або внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня її винесення.
Суддя Рахівського районного
с у д у: В.Е. Ємчук
- Номер: 3/2407/3678/11
- Опис: порушення вимог законодавства про працю
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1061
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Ємчук Віктор Едуардович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.11.2011
- Дата етапу: 06.12.2011