Судове рішення #12339335

Справа №3-2397/10                      

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

    12 жовтня 2010 року суддя Світловодського міськрайсуду Кіровоградської області      Гармаш Т.І., розглянувши адміністративну справу, яка надійшла від Світловодського МВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Мурманськ, мешканця АДРЕСА_3 громадянина України, не працюючого .

    за ч.1 ст.173-2  КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

Згідно протоколу 12 жовтня 2010 року о 21 год. 30 хв. в АДРЕСА_2 ОСОБА_3, знаходячись у нетверезому стані вчинив психологічне насильство по відношенню до своєї дружини ОСОБА_4, а саме - висловлювався на її адресу брутальною лайкою, на  зауваження не реагував.

В судовому засіданні ОСОБА_3, вину визнав та пояснив, 12 жовтня 2010 року о 21 год. 30 хв. в АДРЕСА_2, знаходячись у нетверезому стані вчинив психологічне насильство по відношенню до своєї дружини ОСОБА_4

Вина ОСОБА_3, підтверджується матеріалами справи, а саме заявою та поясненням ОСОБА_4

Вислухавши порушника та дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що ОСОБА_3, слід визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП та застосувати відносно нього покарання у вигляді штрафу.

 

Керуючись   ч.1 ст.173 –2  КУпАП ,-  

ПОСТАНОВИВ :

    ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого  ч.1 ст.173-2  КУпАП.

    Застосувати відносно ОСОБА_2 адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 51 ( п'ятдесят одна) грн.

    Штраф необхідно сплатити на р/р 31410542700012 Банк ГУДКУ одержувач: Світловодське  міське фінуправління  МФО 823016 Код 23231432.

     Штраф має бути сплачений не пізніш як через п’ятнадцять днів з дня отримання постанови. У разі несплати штрафу у встановлений строк, постанова направляється для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби.

Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора до апеляційного суду Кіровоградської області через Світловодський міськрайонний суд протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора та може бути звернута до виконання протягом трьох місяців з дня її винесення.

Суддя   Світловодського

міськрайонного      суду:                                                                                          Т.І. Гармаш

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація