Судове рішення #12338624

                                                                                        справа № 3-1193/2010

  ПОСТАНОВА

                        Іменем України

      02 листопада 2010  року.    

         Суддя Гусятинського районного суду Тернопільської області Лисюк І.О.  ознайомившись із матеріалами, які надійшли від Гусятинського ВДАІ в Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1, українця, гр. України,   не працюючого   за ст. 121 ч.6 КпАП України,-              

  ВСТАНОВИВ:  

          ОСОБА_1 04.09.2010 року  на 108 км. а/д. Р-06, керував автомобілем без заднього державного номерного знаку,  чим порушив п. 30.2 ПДР України. Порушення вчинено повторно протягом року.                

    ОСОБА_1 у судове засідання не з’явився, хоча належним чином був повідомлений про час і місце розгляду справи.      

    Факт вчиненого адміністративного правопорушення стверджується також протоколом про адміністративні правопорушення № 070958 від 04.09.2010 року.

    ОСОБА_1 вже притягувався до адміністративної відповідальності, передбаченої ч.5 ст. 121 КУпАП про що свідчать постанова в справі про адміністративне правопорушення від 23.04.2010 року.

     Вважаю, що в діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки адміністративного правопорушення передбаченого ст.121ч.6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.      

    На підставі наведеного та враховуючи характер і ступінь суспільної небезпеки вчиненого адміністративного правопорушення, особу правопорушника, обставини, що пом’якшують та обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення вважаю, що адміністративне стягнення слід обрати у вигляді штрафу.        

     Керуючись ст. 121ч.6 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-  

  ПОСТАНОВИВ:  

       Застосувати адміністративне стягнення відносно ОСОБА_1 у вигляді  255 (двісті п’ятдесят п’ять  ) грн. штрафу.        

         Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до апеляційного суду Тернопільської області  через Гусятинський районний суд.

  Суддя :  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація