Судове рішення #12337500

                Справа № 3-1482/2010р

.

                                           

ПОСТАНОВА

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

      03 грудня 2010  року, суддя Бобринецького районного суду Кіровоградської області Бевз О.Ю.,  розглянувши матеріали які надійшли від Бобринецького ДАІ  РВ УМВС Кіровоградської області про притягнення до адміністративної відповідальності  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,  громадянина України,  проживаючого в АДРЕСА_1  за  ч.1  ст.130  КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

    Відповідно протоколу про адміністративне правопорушення ВА1 №013630  від  05.11.2010 року о 07.25 годин, в м. Бобринець по вул.. Леніна, ОСОБА_1,  керував автомобілем ВАЗ д/з ) НОМЕР_1, з ознаками алкогольного сп’яніння (запах алкоголю), від проходження медогляду  в установленому законом порядку та продуття алкотестору  відмовився в присутності свідків, чим скоїв правопорушення, відповідальність за яке передбачена  ч.1 ст.130  КУпАП.

    В судовому засіданні факт вчинення  даного правопорушення ОСОБА_1  знайшов своє підтвердження  під час слухання  справи.

    При накладенні стягнення суд враховує характер скоєного правопорушення, особу  порушника, ступінь його вини, обставину, що пом'якшує відповідальність - щире розкаяння винного та те, що обставини, які обтяжують відповідальність не встановлені, тому з урахуванням  викладеного та керуючись  ст.ст. 279, 280, 283, 284   КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

    Накласти адміністративне стягнення на ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,  громадянина України,  проживаючого в АДРЕСА_1  за  ч.1  ст.130  КУпАП   у виді  громадських робіт на строк 40 годин.

    Постанова про адміністративне правопорушення може бути оскаржена  до судової палати у кримінальних справах Кіровоградського апеляційного суду особою яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови.

    Суддя                                 (підпис)

    Копія вірна:

    Суддя                                 О.Ю.Бевз

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація