Справа № 22 ц-969/2006 p. Головуючий
в 1 інстанції Полівод С.В.
Категорія 18 Доповідач в апеляційній
інстанції Алєєва Н.Г.
УХВАЛА
22 серпня 2006 року колегія судової палати з цивільних справ Апеляційного суду міста Севастополя в складі:
головуючого - Куцеконя І.П.
суддів - Алєєвої Н.Г.,Володіної Л.В.
ознайомившись з апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення місцевого суду Гагарінського району м.Севастополя від 22 червня 2006 року по цивільної справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення%боргу та моральної шкоди та по зустрічному позову ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання договору позики недійсною та стягнення моральної шкоди,
ВСТАНОВИЛА:
Всі дії по підготовці справи проведені згідно зі ст.301 ЦПК України, у зв'язку з чим підготовку даної справи до апеляційного розгляду слід визнати закінченою, вказана справа підлягає призначенню до апеляційного розгляду згідно ст. 302 ЦПК України.
Керуючись ст. ст. 301, 302 ЦПК України, -
УХВАЛИЛА
Апеляційну підготовку справи вважати закінченою.
Призначити справу до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні на 07 вересня 2006 року о 09 годині ЗО хвилин у приміщенні апеляційного суду міста Севастополя.
Про час і місце слухання справи повідомити сторони.
Головуючий: Судді:
І.П. Куцеконь Н.Г.Алєєва Л.В.Володіна