Судове рішення #12329237

Справа 2-н-1412/10
        Ряд стат звіту 3

Код суду 0707

У Х В А Л А

про відмову у прийнятті заяви про видачу судового наказу

    02 грудня 2010 року                             м. Мукачево

    Суддя Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Морозова Н. Л. перевіривши форму і зміст заяви в.о. начальника Мукачівського РЕМ про видачу судового наказу,

В С Т А Н О В И В:

    В. О. начальника Мукачівського РЕМ звернувся в суд з заявою про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 суми вартості наданих комунальних послуг в користь стягувача ВАТ ЕК „Закарпаттяобленерго” в особі Мукачівського РЕМ.

    Зі змісту вказаної заяви та доданих до неї документів вбачається, що насправді заявник просить видати судовий наказ про стягнення з ОСОБА_1 Е збитків спричинених споживанням електричної енергії поза приладами обліку, що стверджується відповідним актом про порушення „правил користування електричною енергією для населення”, протоколом засідання комісії з розгляду Актів про порушення ПКЕЕН Мукачівського РЕМ та розрахунком збитків за Актом про порушення ПКЕЕН.

    Пунктом третім частини першої ст. 96 ЦПК України передбачено, що судовий наказ може бути видано, у разі якщо заявлено вимогу про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг.

    Відповідно до ст.67 ЖК України „Плата за комунальні послуги” електрична енергія виключена з переліку комунальних послуг.  У статті 67 Житлового кодексу Української РСР (Відомості Верховної Ради УРСР, 1983 р., додаток до N 28, ст. 573) слово "електрична" виключити. (Закон, ВР України, від 31.05.2005, № 2598-IV "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за порушення в галузі електроенергетики")

    У відповідності до п.1) ч.3. ст. 100 ЦПК України судя відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу, у разі якщо заявлено вимогу, не передбачену статтєю 96 цього Кодексу.

    Відмовляючи у прийнятті заяви про видачу судового наказу про стягнення вартостінаданих комунальних послуг суддя, з врахуванням  наведенного вище, звертає увагу стягувача, що вимого про стягнення збитків за викоричтання електричної енергії поза приладами обліку, не входить до переліку вимог ст. 96 ЦПК України по яким може бути видано судовий наказ.

    У разі відмови у прийняті заяви про видпчу судового наказу, внесена сума судового збору та витрат на ІТЗ стягувачу не повертається.

    Керуючись: п. 1) ч.3 ст. 100 ЦПК України, суддя, -

У Х В А Л И В:

    Відмовити у прийнятті заяви в.о. начальника Мукачівського РЕМ про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 суми вартості наданих комунальних послуг в користь стягувача ВАТ ЕК „Закарпаттяобленерго” в особі Мукачівського РЕМ.

    Ухвала може бути оскаржена протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

    Суддя                                         Н. Л. Морозова

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація