Справа №2-1240/10
УХВАЛА
про відкриття провадження по цивільній справі
“03” грудня 2010 року м. Кривий Ріг
Суддя Криворізького районного суду Дніпропетровської області Приміч Г.І.,
розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Веселівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області про визначення додаткового строку достатнього для подання заяви про прийняття спадщини, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернулася до суду з зазначеною позовною заявою 18.11.2010 року, уточнюючи свої позовні вимоги, просила суд визначити додатковий строк, достатній для подання нею заяви про прийняття спадщини, яка відкрилася після смерті матері ОСОБА_2 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_1у.
На поважність причин пропуску цього строку посилається на те, що оскільки її мати за життя склала заповіт на ім»я онуки ОСОБА_3, якій заповіла будинок по вулАДРЕСА_1 то вважала, що мати і заповіла онуці і земельну ділянку.
ОСОБА_2 за життя належну їй земельну ділянку нікому не заповідала, окрім позивача, інші спадкоємці першої черги після спадкодавиці відсутні.
Суд встановив, що заява суду підсудна, подана з додержанням вимог статей 119-120 ЦПК України.
Керуючись ст. ст. 11, 122 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Веселівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області про визначення додаткового строку достатнього для подання заяви про прийняття спадщини.
Призначити справу до судового розгляду на 09-00 год. «10» грудня 2010 року.
Направити відповідачеві копію заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати відповідачу подати у строк до “10” грудня 2010 року письмові заперечення проти позову із зазначенням доказів, що підтверджують його заперечення.
Сторони зобов’язані подати свої докази суду до початку розгляду справи по суті . Докази подані з порушенням цих вимог, не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин.
Сторони до початку розгляду справи по суті зобов’язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також всі відомі їм незавершені судові справи, що стосуються предмету спору.
Копію ухвали направити сторонам у справі.
В судове засідання викликати сторони.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя