Судове рішення #12317157

Справа № 2-4345/2010/1231

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

02 грудня 2010 року Стахановський міський суд Луганської області

у складі: головуючого судді      Бондаренко Н.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні м. Стаханова, Луганської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання  неповнолітньої дитини, -

В С Т А Н О В И В:

Позивач звернувшись до суду з позовом вказала, що з відповідачем вона перебувала у зареєстрованому шлюбі, який розірвали 15.08.2003р. Від шлюбу вони мають неповнолітню сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 р. н., який проживає з позивачем та знаходиться на її утриманні, відповідач  добровільно не надає матеріальну допомогу. Просить суд стягнути аліменти у розмірі ј частини зі всіх видів заробітку щомісяця до досягнення повноліття.

Позивач до судового засідання не з’явилась, надала заяву про розгляд справи за її відсутністю, на позові на полягає.

Відповідач також не з’явився, надав заяву про розгляд справи за його відсутністю, позов визнає у повному обсязі.

Розглянувши матеріали справи, заяви сторін, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити у відсутність сторін.

Згідно ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Дослідивши матеріали справи суд дійшов до висновку, що підстав для відмови у прийнятті визнання відповідачем позову немає, а тому позов підлягає задоволенню.

Обставини, викладені в позовній заяві обидві сторони визнають, а тому суд вважає їх такими, що не підлягають доказуванню.

    Як встановлено судом, відповідно до копії свідоцтва про народження ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка знаходиться в матеріалах справи, виданої Кам’янською селищною радою м. Антрацита, Луганської області 05 лютого 1998 року, батьком дитини є ОСОБА_2.

Згідно з довідкою КП «Жит ремонт- Антрацит»від 15.07.2010року, позивач проживає разом з дитиною ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 за адресою: АДРЕСА_1.    

    Відповідачем суду не надано доказів щодо його участі в щомісячному утриманні дитини.

    Статтями 180, 182, 183, 191, СК України передбачено, що батьки зобов'язані утримувати дітей до дня їхнього повноліття. Мінімальний розмір аліментів не може бути нижчим 30 відсотків прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку. Частки заробітку /доходу/ матері, батька, що будуть стягуватися як аліменти на дитину, визначаються судом. Час подачі позовної заяви про стягнення аліментів є часом з якого проводиться стягнення аліментів.

    Відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України "Про державний збір" позивачі по позовах про стягнення аліментів підлягають звільненню від сплати держмита.

    Керуючись ст. 10,11,12,27,31,169,174,197,215,367 ЦПК України, ст. 180, 182, 183, 191, Сімейного Кодексу України, суд, -

В И Р І Ш И В:

    Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання  неповнолітньої дитини задовольнити у повному обсязі.

    Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, приватного підприємця на користь ОСОБА_1, аліменти на утримання неповнолітньої дитини, сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі 1/4 частки з усіх видів заробітку /доходу/, але не менш ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісяця, починаючи з 26.08.2010 р. і до виповнення дитиною повноліття.

    Стягнути ОСОБА_2 на користь держави судовий збір 51,00 грн., витрати з  інформаційно-технічного забезпечення  120,00 грн.

    Рішення в частині стягнення аліментів, на утримання ОСОБА_3, в межах одного місяця допустити  до негайного виконання.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Луганської області через суд першої інстанції, шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення  судового рішення, можуть  подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

    Головуючий:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація