Судове рішення #12317100

Справа № 2-а-710/10

У Х В А Л А

про передачу справи на розгляд іншого адміністративного суду

30 листопада 2010 року Печерський районний суд м. Києва в складі:

головуючого - судді                  Бусик О.Л.,

за участю секретаря -                Борисенко А.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до адміністративної комісії при виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності,

в с т а н о в и в:

ОСОБА_1 звернувся до суду із позовом в якому просить скасувати постанову по справі про адміністративне правопорушення від 8 листопада 2010 року серії № 547, згідно якої  адміністративною комісією при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) накладено на нього адміністративне стягнення за порушення ст. 152 КУпАП у виді штрафу в розмірі 1 700 грн .  

При проведенні судового засідання виявилось, що провадження у справі відкрито з порушенням правил підсудності, оскільки позивач зареєстрований та постійно проживає за адресою: АДРЕСА_1, що територіально відноситься до Голосіївського району м. Києві, а місцезнаходження відповідача адміністративної комісії при виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) є - м. Київ, вул. Хрещатик, 36, що є адміністративною територією Шевченківського району м. Києва.    

Сторони в судове засідання не з’явились, про час та місце розгляду справи повідомлені належним чином, причин неявки суду не повідомили. Від позивача надійшла заява про розгляд справи у його відсутність.      

Відповідно до ч. 2 ст. 19 КАС України, адміністративні справи з приводу оскарження правових актів індивідуальної дії, а також дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, які прийняті (вчинені, допущені) стосовно конкретної фізичної чи юридичної особи (їх об'єднань), вирішуються за вибором позивача адміністративним судом за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем проживання (перебування, знаходження) цієї особи-позивача, або адміністративним судом за місцезнаходженням відповідача, крім випадків, передбачених цим Кодексом. Якщо така особа не має місця проживання (перебування, знаходження) в Україні, тоді справу вирішує адміністративний суд за місцезнаходженням відповідача.

Як вбачається із матеріалів справи, позивач ОСОБА_1 зареєстрований та постійно проживає за адресою: АДРЕСА_1, а місцезнаходження відповідача адміністративної комісії при виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) є - м. Київ, вул. Хрещатик, 36, що не відноситься до територіальної підсудності Печерського районного суду м. Києва, а тому  суд, вважає за доцільне передати справу на розгляд за місцем проживання позивача до Голосіївського районного суду м. Києва  з метою її своєчасного, об’єктивного та повного розгляду та вирішення .

    У відповідності до п. 3 ч. 1 ст. 22 КАС України, суд передає адміністративну справу на розгляд іншого адміністративного суду, якщо після відкриття провадження у справі з'ясувалося, що справа територіально підсудна іншому суду.

Згідно із ч. ч. 7, 8 ст. 22 КАС України, адміністративна справа, передана з одного адміністративного суду до іншого в порядку, встановленому цією статтею, розглядається адміністративним судом, до якого вона надіслана. Спори між адміністративними судами щодо підсудності не допускаються.

    На підставі вищенаведеного, керуючись ст. ст. 19, 22 КАС України, -

                                                                    у х в а л и в:

Передати адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до адміністративної комісії при виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності до Голосіївського районного суду м. Києва.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали . Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.    

Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація