№2-8006/2010 р.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
(з а о ч н о е)
3 грудня 2010 року Печерський районний суд м. Києва в складі:
головуючого - судді Волкової С.Я.
при секретарі Топал А.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3, третя особа: КП “Печерська брама”, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням,
в с т а н о в и в :
Позивачі ОСОБА_1, ОСОБА_2 звернулися до суду із позовом до ОСОБА_3, просять визнати відповідача таким, що втратив право користування жилим приміщенням АДРЕСА_1, примусово зняти останнього з реєстраційного обліку за цією адресою, посилаючись на те, що відповідач у 1999 р. вибув з кватири та переїхав на інше постійне місце проживання, не користується квартирою та комунальними послугами, не сплачує за них, квартирою не цікавиться.
В судовому засіданні позивач ОСОБА_2, він же є представником позивачки ОСОБА_1, підтримав позовні вимоги, просив їх задовольнити, посилаючись на обставини, викладені в позовній заяві.
В судове засідання відповідач ОСОБА_2 не з’явився, про час і місце судового розгляду оповіщений у встановленому порядку.
В судове засідання третя особа: КП “Печерська брама” не з’явилася, про час і місце судового розгляду оповіщена у встановленому порядку.
Судом встановлено, що АДРЕСА_1 складається з трьох кімнат загальною площею 73,90 кв.м., житловою площею 47,70 кв.м, розташована на другому поверсі дев’ятиповерхового будинку.
В спірній квартирі прописані сторони та колишній чоловік позивачки. Житлове приміщення було надане батькам позивачки, у тому числі і на ОСОБА_1 Відповідач ОСОБА_3 поселився і 1.11.1994 р. був прописаний у спірній квартирі у якості члена сім’ї наймача. Рішенням Апеляційного суду м. Києва від 18.02.2002 р. шлюб між ОСОБА_3 та ОСОБА_1 розірвано.
Встановлено, що відповідач більше двох років десяти місяців в спірній квартирі не проживає.
Відповідно до ст.ст.71,72 ЖК України при тимчасовій відсутності наймача або членів його сім’ї понад встановлені строки, вони можуть були визнані такими, що втратили право користування жилим приміщенням.
Судом встановлено факт непроживання відповідача в спірній квартирі без поважних причин, тому звернення ОСОБА_1, ОСОБА_2 до суду за захистом своїх прав суд знаходить обґрунтованим.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.71,72 ЖК України, ст.ст.816,825 ЦК України, ст.ст.10,11,60,169,212-215,224-227 ЦПК України, суд
в и р і ш и в :
Позов – задовольнити.
Визнати ОСОБА_3 таким, що втратив право користування житловим приміщенням АДРЕСА_1.
Примусово зняти ОСОБА_3 з реєстраційного обліку за зазначеною адресою.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії. Заочне рішення набирає законної сили відповідно до загального порядку, встановленого ЦПК України.
СУДДЯ