Справа №3-1152-07
ПОСТАНОВА
про адміністративне правопорушення
24 лютого 2007 року Суддя Артемівського
міськрайонного суду Донецької області Букрєй С.П., розглянувши адміністративні
матеріали, що надійшли від ІДПС взводу ДПС в м. Донецьку про притягнення до
адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, не працює, мешкає АДРЕСА_1 за ст. 122 ч.1 Кодексу України про Адміністративні правопорушення
Встановив:
24.01.2007 року о 15 год. 10 хв. ОСОБА_1 керуючи транспортним засобом на 742 км. автошляху Київ - Луганськ в межі населеного пункту м. Донецьк рухався із швидкістю 84 км/год., чим перевищив встановлене обмеження в населеному пункті на 24 км/год., чим порушив вимоги п. п. 12.4 Правил дорожнього руху і вчинив правопорушення, передбачене ст. 122 ч.1 КУпАП.
Правопорушнику у встановленому законом порядку було повідомлено про час та місце слухання справи, але він в судове засідання не з'явився, про причини неявки суд не повідомив, від нього не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи у зв'язку з чим суд розглянув матеріали у його відсутність.
ОСОБА_1 вину у вчиненні правопорушення не визнав, але його вина повністю підтверджується матеріалами справи: протоколом .
Суд, вирішуючи питання про обрання стягнення щодо правопорушника, враховує характер вчиненого ним правопорушення, його особу і вважає що на нього слід накласти стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст. ст. 33,122 ч. 1,268,283,284 КУпАП, -
Постановив:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 122 ч.1 КУпАП і призначити йому стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі одного неоподатковуваного податком мінімуму доходів громадян, що у грошовому вигляді становить 17 грн.
Постанова надрукована в нарадчій кімнаті в єдиному примірнику.