Справа № 2 - 1422
2010 рік.
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 листопада 2010 рік Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області
в складі: судді Тарнавського М. В.
при секретарі Сіваченко Л.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Хмільнику справу за позовом ОСОБА_1 до Уланівської сільської ради про встановлення факту прийняття спадщини та визнання права власності на спадкове майно, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач ОСОБА_1. звернувся до суду з позовом, в якому просить встановити факт прийняття спадщини після смерті баби ОСОБА_2, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2 та визнати за ним право власності на спадкове майно, а саме: на земельну ділянку площею 1,62 га в межах згідно з планом, яка розташована на території Уланівської сільської ради Хмільницького району Вінницької області, вартістю 23688 грн. 67 коп., право на майновий пай члена КСП в ТОВ СП «Агротехнік Воронівці» с.Воронівці Хмільницького району Вінницької області в розмірі 2128 грн. або 0,0137 відсотки, що належали ОСОБА_2 посилаючись на те, що він пропустив шестимісячний строк подачі заяви про прийняття спадщини у зв'язку з важким матеріальним становищем та так як вважав, що фактично прийняв спадщину, оскільки спадкодавець ще за життя в заповіті виявила волю про те, щоб після її смерті все майно успадкував позивач, до дня смерті спадкодавця він здійснював за нею догляд, після смерті провів обряд поховання, у нього на руках знаходяться правовстановлюючі документи на спадкове майно. Крім позивача, спадкоємцями за законом є ОСОБА_3, який спадщини не приймав та на неї не претендує..
Відповідач – представник Уланівської сільської ради Хмільницького району позов визнав повністю та не заперечує проти його задоволення.
Третя особа без самостійних вимог на стороні позивача ОСОБА_3 не заперечує проти задоволення позовних вимог.
Суд, вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, вважає можливим задоволити позовні вимоги повністю, оскільки позивач підтримує позовні вимоги, представник відповідача визнав позовні вимоги повністю, задоволення позову не суперечить вимогам та законним інтересам сторін та відповідає чинному законодавству України, не порушує прав, свобод та інтересів третіх осіб.
Керуючись ст. ст. 10, 60, 213 – 215, 223, 256, 294 ЦПК України, ст.ст. 1270, 1272 ЦК України, суд, -
В И Р І Ш И В:
Позовні вимоги ОСОБА_1 задоволити повністю.
Встановити, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 прийняв спадщину після смерті баби ОСОБА_2, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2.
Визнати за ОСОБА_1:
- право власності на земельну ділянку площею 1,62 га в межах згідно з планом, яка розташована на території Уланівської сільської ради Хмільницького району Вінницької області, вартістю 23688 грн. 67 коп. та належала ОСОБА_2, згідно державного акту на право приватної власності на землю серії НОМЕР_1 виданого 02 жовтня 2001 року та зареєстрованого за №1410;
- право на майновий пай члена КСП в ТОВ СП «Агротехнік Воронівці» с.Воронівці Хмільницького району Вінницької області в розмірі 2128 грн. або 0,0137 відсотки, згідно свідоцтва про право власності на майновий пай члена КСП серії НОМЕР_2, виданого Уланівською сільською радою Хмільницького району Вінницької області на ім'я ОСОБА_2.
Витрати по справі покласти на сторони.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Вінницького апеляційного суду Вінницької області через Хмільницький міськрайонний суд на протязі 10-ти днів з дня його проголошення.
Головуючий: /підпис/
З оригіналом вірно:
В.о. голови
Хмільницького міськрайонного суду П.П. Альчук
Ст. секретар Н.А. Фігурська
Довідка:
рішення набрало чинності 09 грудня 2010 року
Оригінал рішення знаходиться в архіві Хмільницького міськрайонного суду у справі
№2-1422/2010 р.
В.о. голови
Хмільницького міськрайонного суду П.П. Альчук
Ст. секретар Н.А. Фігурська