Судове рішення #12295877

                                                                                                                          Справа № 2 - 937/2010 р.

   

      УХВАЛА

                         29 жовтня  2010   р.                                                                смт. Красногвардійське

                                 Красногвардійський   районний  суд  Автономної  Республіки Крим

          у складі:  головуючого   -   судді  Мязгова Л.О.

          при секретарі                   -   Корнацької І.В.                  

            розглянувши у відкритому  судовому засіданні  смт.  Красногвардійське цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до СВК „Україна”  про визнання права власності на  ? частину  домоволодіння  

          ВСТАНОВИВ:  

    Позивач звернувся до суду із позовом до СВК „Україна”  про визнання права власності на  ? частину  домоволодіння.

            Позивач в судове засідання не з’явився, про час та місце повідомлені належним  чином. Причин неявки  невідомо.                        

            Розглянувши  матеріали справи, суд встановив.

            Згідно до ст. 77 ЦПК України, сторони та інші особи, які беруть участь у справі, зобов'язані повідомляти суд про причини неявки у судове засідання. У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що сторони та інші особи, які беруть участь у справі, не з'явилися в судове засідання без поважних причин.

            Згідно до ст. 169 ч. 3 ЦПК України, у разі повторної неявки в судове засідання позивача, повідомленого належним чином, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності, суд залишає позовну заяву без розгляду.

            Згідно до ст. 207 п. 3 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо  належним чином повідомлений позивач повторно не з'явився в судове засідання, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.

             Таким чином  оскільки  позивач повторно не з’явився у судове  засідання без поважних причин, своєчасно и належним чином був повідомлений про місце та час  розгляду справи, заяву про розгляд справи за його відсутності до суду не подав,  в зв’язку  з чим  розглянути справу неможливо,  а  тому позовну заяву  слід  залишити  без  розгляду.

           

             Керуючись ст. 77, ст. 169, ст.  207  ЦПК України, суд

    УХВАЛИВ:    

            Цивільну справу за позовом  ОСОБА_1 до СВК „Україна”  про визнання права власності на  ? частину  домоволодіння   -  залишити  без розгляду.

            Разїяснити позивачу, що особа, заяву якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.

                       

          Ухвала може  бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим через Красногвардійський районний суд в 5 денний строк з дня проголошення рішення.  Особи, які  брали   участь у справі,  але не  були присутні у судовому  засіданні під час  проголошення рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом 5 днів  з дня  отримання копії  ухвали.

              Суддя                              

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація