Справа № 2 "о" - 69/2009 р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 травня 2009 p. Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області в складі: головуючого - судді: П"ятковського В.І.
секретаря : Ваташко О.Я.,
розглянувши у попередньому відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Коломиї справу за заявою ОСОБА_1, зацікавлені особи: ОСОБА_2, ОСОБА_3, відділ реєстрації актів цивільного стану по Коломийському районі Коломийського міськрайонного управління юстиції про надання права на шлюб,
ВСТАНОВИВ:
Заявниця посилається на те, що вона народилася ІНФОРМАЦІЯ_1 і на даний час їй виповнилося 15 років 5 місяців.
На протязі двох років вона зустрічається з ОСОБА_3, від якого вагітна і з яким бажає зареєструвати шлюб, однак зробити це вони не в змозі, із-за не досягнення нею шлюбного віку визначеного сімейним законодавством України.
Просить суд надати право на шлюб, так як це відповідатиме її інтересам, оскільки орган РАЦС відмовив їм у прийнятті заяви про реєстрацію шлюбу.
Зацікавлені особи - проти задоволення заяви не заперечили.
Проаналізувавши матеріали справи - свідоцтво про народження заявниці, з якого видно, що справді вона немає віку, який би дав їй право згідно закону вступити в шлюб, довідку з Коломийської жіночої консультації від 17 квітня 2009 р. про наявність у неї вагітності строком 22-23 тижні, заслухавши пояснення заявниці і пояснення заінтересованих осіб, суд вважає, що оскільки заявлені ОСОБА_1 вимоги направлені на створення нової сім'ї і ґрунтуються на наявній у неї вагітності, то її просьбу про надання права на шлюб слід вважати належно обґрунтованою, а тому підлягаючою задоволенню.
На підставі наведеного та ст. 23 СК України, керуючись ст.ст. 215, 223, 294 ЦПК України суд, -
ВИРІШИВ:
Заяву задоволити. Надати ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жительці АДРЕСА_1 право на шлюб з ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, жителем АДРЕСА_1.
Рішення суду може бути оскаржено до Апеляційного суду Івано-Франківської області через Коломийський міськрайонний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення з наступним поданням апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подачі зазначеної заяви. У випадку не подання заяви про апеляційне оскарження, рішення суду набирає чинності 06 червня 2009 року.