Судове рішення #12284143

                                                                                                                       Справа № 3-845/10р.

                                                  П О С Т А Н О В А

                                           І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И                                                                                                                  

                                                                             

6 вересня  2010 року   суддя Сколівського районного суду Львівської області Гуменна Н.М. розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності

                                                                             ОСОБА_1, 07.01.1984

                                                                             року народження, уродженця і жителя АДРЕСА_1, не працює

за  ст.124  КУп АП,

                                             

                                                             в с т а н о в и в:

    01.08.2010 року о 16 год. 00 хв. в с. Кам»янка Сколівського району Львівської області, ОСОБА_1,  керуючи мотоциклом  ІЖ-П5, реєстраційний номер  НОМЕР_1 ,   в порушення вимог п. 11.3 Правил дорожнього руху України, виїхав  на смугу зустрічного руху, в результаті чого здійснив зіткнення з автомобілем Опель Омега, реєстраційний номер НОМЕР_2 під керуванням ОСОБА_2, технічно пошкодивши транспортні засоби.   Таким чином ОСОБА_1  вчинив правопорушення, передбачене ст. 124 КУпАП.

ОСОБА_1  в судове засідання не з»явився з невідомих суду причин, хоча про час та місце судового розгляду був повідомленний належним чином.

Вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ВС1 №004833 від 13.08.2010 р., постановою про відмову в порушенні кримінальної справи від 06.08.2010 р.

Враховуючи характер вчиненого правопорушення, ступінь вини особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, вважаю за необхідне накласти на ОСОБА_1  адміністративне стягнення у виді штрафу.

Керуючись ст.ст. 283, 284 КУпАП,    

                                   

                                                            п о с т а н о в и в:

           

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, і накласти на нього адміністративне стягнення – штраф 340 (триста сорок) гривень.

Постанова в справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена в апеляційному порядку  протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя                                                                                             Н.М. Гуменна

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація