Судове рішення #12273049

Справа № 2-н-794/2010р.  

  СУДОВИЙ НАКАЗ  

  18.11.2010р. Суддя Ленінського районного суду м. Миколаєва Тихонова Н.С., розглянувши заяву міського комунального підприємства «Миколаївводоканал» про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожиті послуги водопостачання та водовідведення,  

  Відповідно до ст.ст.  526, 527, 530 ЦК України, керуючись ст.ст. 95-105 ЦПК України,  

НАКАЗУЮ:  

  Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Миколаєва, яка мешкає: АДРЕСА_1, на користь МКП «Миколаївводоканал» суму заборгованості станом на 01.10.2010р. за спожиті послуги водопостачання та водовідведення у розмірі 7 654 грн. 31 коп. (на розрахунковий рахунок № 260043695 в ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Миколаєва, МФО 326182, ЄДРПОУ 3144814.  

Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Миколаєва, яка мешкає: АДРЕСА_1, на користь «Миколаївводоканал» витрати на інформаційно-технічне забезпечення в зв`язку з розглядом цивільної справи наказного провадження у розмірі 30 грн. 00 коп. на розрахунковий рахунок № 260043695 в ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Миколаєва, МФО 326182, ЄДРПОУ 3144814.  

Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Миколаєва, яка мешкає: АДРЕСА_1, на користь держави судовий збір  у розмірі 38 грн. 27 коп.  

Судовий наказ після набрання їм законної сили видати заявнику.  

  Суддя: підпис  

Згідно з оригіналом.  

  Суддя:                                                                                                           Н.С. Тихонова  

  Згідно п. 1 ст. 105 ЦПК України «ви маєте право протягом 10 днів з дня отримання копії  судового  наказу  та доданих  до нього документів подати  заяву про його  скасування».  

Заява про скасування судового  наказу  подається в суд у письмовій формі та має відповідати вимогам ч.3, та ч. 4 ст. 105 ЦПК України.  

Відповідно до ст. 106 ЦПК України в разі ненадходження від  боржника заяви про скасування судового  наказу   протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили й суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.  

 

Строк пред'явлення судового наказу до виконання три роки.  

Судовий наказ набрав чинності  ___________________    2010 року.  

Судовий наказ видано ____________________ 2010 року  

 

Суддя:                                                                                                           Н.С. Тихонова  

  • Номер: 6/465/62/16
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-н-794/10
  • Суд: Франківський районний суд м. Львова
  • Суддя: Тихонова Наталя Станіславівна
  • Результати справи: у задоволенні подання (клопотання) відмовлено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 26.02.2016
  • Дата етапу: 14.03.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація