Судове рішення #12272227

Справа № 3-10516/09

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 вересня 2009 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Марчук Н.О., розглянувши матеріали, які надійшли від Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності

громадянина ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с Андріївка Червоноармійського району Житомирської області; працюючого ПП «ОСОБА_1П.»; проживаючого за адресою: АДРЕСА_1

за ч. 1 ст. 160 КпАП України,

ВСТАНОВИЛА:

ОСОБА_1 24.07.2009 року о ІЗ год. 00 хв., перебуваючи в м. Києві по вулиці Довженка, 14, торгував овочами з рук в невстановленому для торгівлі місці.

Своїми діями ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 160 КпАП України.

Згідно протоколу вилучення та здачі товару від 24.07.2009 року у ОСОБА_1 було вилучено товар, а саме:

- картоплю вагою 15 кг.

ОСОБА_1 в судове засідання не з’явився, про дату та час судового засідання був повідомлений належним чином, про причини неявки суд не сповістив.

Дослідивши матеріали справи, вважаю, що вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 160 КпАП України, повністю доведена.

Керуючись ст. 33, ч. 1 ст. 160 КпАП України, суддя

ПОСТАНОВИЛА:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 160 КпАП України, та застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 3 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 51 гривню, без конфіскації предметів торгівлі.

На постанову може бути подана апеляція до Апеляційного суду м. Києва на протязі 10 діб з дня, наступного після її оголошення, через районний суд.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація