Судове рішення #12269111

Справа № 6-73/2010 р.

У Х В А Л А

 15 жовтня 2010 року Черкаський районний суд Черкаської області у складі:

                            головуючого-судді                Фетісової Т.Л.

при секретарі                          Івлєвій С.М.

 розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Черкаси заяву ОСОБА_1 про відстрочку виконання рішення суду по цивільній справі за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_1 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої злочином, -

в с т а н о в и в:

 ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про відстрочку виконання рішення, вказуючи, що відповідно до рішення Черкаського районного суду Черкаської області від 03 грудня 2009 року позов ОСОБА_2, ОСОБА_3 задоволено частково, стягнуто з нього на користь позивача ОСОБА_2 матеріальну шкоду в розмірі 319,31 грн., моральну шкоду в розмірі 2000 грн., та на користь позивача ОСОБА_3  моральну шкоду в розмірі 2000 грн. На підставі вказаного рішення Черкаським районним судом було видано виконавчі листи № 2-1529/09 від 26.01.2010 року. 08.09.2010 року головним державним виконавцем ВДВС Черкаського РУЮ Трохименком Ю.В. винесено постанови про відкриття виконавчого провадження та надано боржнику семиденний термін для добровільного виконання рішення. ОСОБА_1 вказує, що він в даний час знаходиться в скрутному матеріальному становищі, тимчасово не працює, систематично хворіє, що потребує додаткових витрат і позбавляє його можливості своєчасно виконати рішення суду. Також боржник вказує, що 06.11.2009 року суддею Черкаського районного суду Іваненком І.В. за його скаргою приватного обвинувачення відносно ОСОБА_3 була порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України. 02.09.2010 року ОСОБА_1 подав до Черкаського районного суду позовну заяву до ОСОБА_3 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди. Ухвалою від 08.09.2010 року провадження по справі відкрито. Тому ОСОБА_1 просив суд відстрочити виконання рішення Черкаського районного суду по справі № 2-1529/09 за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_1 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої злочином до вирішення по суті цивільної справи за його позовом до ОСОБА_3 про відшкодування шкоди.

В судовому засіданні ОСОБА_1 заяву підтримав, просив відстрочити виконання рішення суду в зв’язку з тим, що на даний час він не працює, та не має можливості сплатити кошти.  

В судовому засіданні ОСОБА_3 та ОСОБА_2 заперечували проти відстрочки виконання рішення, пояснили, що ОСОБА_1 протягом року кошти не сплачував, хоча деякий час працював в ПП ОСОБА_5

Представник Відділу ДВС Черкаського районного управління юстиції в судове засідання не з’явився, про причину неявки не повідомив, хоча про розгляд заяви був повідомлений належним чином.

Заслухавши пояснення сторін, у відсутності представника ВДВС Черкаського РУЮ, який в судове засідання не зявився, що не є перешкодою для розгляду заяви, розглянувши матеріали цивільної справи, суд вважає, що заява  до задоволення не підлягає з наступних підстав.

Відповідно до ст. 373 ЦПК України, за наявності обставин, що утруднюють виконання рішення (хвороба боржника або членів його сім'ї, відсутність присудженого майна в натурі, стихійне лихо тощо), за заявою державного виконавця або за заявою сторони суд, який видав виконавчий документ, у десятиденний строк розглядає питання про відстрочку або розстрочку виконання в судовому засіданні з викликом сторін і у виняткових випадках може відстрочити або розстрочити виконання.  

Суд вважає, що боржник ОСОБА_1 не надав доказів тривалої хвороби, щоб позбавило його можливості сплачувати стягувачам кошти згідно рішення суду.  

Крім того відповідно до довідки за № 17 від 09.08.2010 року виданої ПП ОСОБА_5, ОСОБА_1 працював в ПП ОСОБА_5 з 01.07.2008 року по 13.08.2010 року, а період часу з 06.07.210 року по 12.08.2010 року перебував у відпустці. Саме за цей період боржником надано медичні документи про його хворобу.

В зв’язку з викладеним, суд не знаходить підстав для про відстрочки виконання  рішення суду.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.208-210,219,293-295, 373 ЦПК України, суд, -

 у х в а л и в:

 В задоволенні заяви ОСОБА_1 про відстрочку виконання рішення суду відмовити.

Апеляційну скаргу на ухвалу суду першої інстанції може бути подано до апеляційного суду Черкаської області через суд першої інстанції протягом п’яти днів з дня її проголошення.

   Суддя Черкаського районного суду                                    Т.Л. Фетісова

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація