Справа № 2-2123
2010р .
Р І Ш Е Н Н Я
іменем України
13 жовтня 2010 року Балаклавський районний суд м. Севастополя у складі
головуючого по справі – судді Шкірай М.І.
за участю секретаря - Лесіної Т.Ю.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі засідань суду цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
Встановив:
В вересні 2010 року позивач звернулась до суду із позовною заявою, в якій просила розірвати шлюб між нею та ОСОБА_2, зареєстрований 28 січня 1978 року Орлинівською сільською радою, актовий запис № 3.
В обґрунтування позову позивач вказувала, що шлюбні відносини із відповідачем припиненні, спільне господарство не ведеться, відновлення подружніх відносин, збереження сім’ї неможливо у зв’язку із втратою почуття кохання та взаєморозуміння один до одного. Крім того, зазанчала, що з 2006 року відповідач зловживає спиртними напоями, спричиняє фізичні та моральні страждання. Позивач стверджує, що спору щодо утримання, місця проживання та виховання дитини не має, спір щодо спільно нажитого майна відсутній.
В судове засідання позивач не з’явилась, надала до суду заяву, в якій зазначила, що позовні вимоги підтримує та просила розглядати справу без її участі.
Відповідач в судове засідання не з’явився, надав до суду заяву, в якій зазначив, що позовні вимоги визнає та просив розглядати справу без його участі.
Згідно з ч. 4 ст. 174 ЦПК України, у разі визнання відповідачем позову, суд за наявності для того законних підстав, ухвалює рішення про задоволення позову, так як визнання відповідачем пред’явленого позову не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можна постановити при проведенні попереднього судового засідання.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає позов обгрунтованим і таким, що підлягає задоволенню, оскільки відповідно до вимог ст. 112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, що мають істотне значення.
Суд враховує, що шлюбні відносини між позивачем та відповідачем по справі припинені, спільне господарство не ведеться, відновлення подружніх відносин, збереження сім’ї неможливо у зв’язку із втратою почуття кохання та взаєморозуміння один до одного.
Таким чином, визнання відповідачем пред’явленого позову не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.
Оскільки розлад в сім'ї викликаний серйозними причинами і носить стійкий характер, що виключає відновлення колишніх сімейних відносин, суд вважає, що зберегти сім'ї неможливо.
Керуючись ст.ст. 10-11; 28-29; 57-60; 158; 179; 185; 209; 212; 214-215 ЦПК України, суд
РІШИВ:
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - задовольнити.
Розірвіати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 28 січня 1978 року Орлинівською сільською радою, актовий запис № 3.
Після розірвання шлюбу прізвища сторін залишити без змін.
На рішення суду може бути подана апеляційна скарга протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення. Апеляційна скарга подається до Апеляційного суду м. Севастополя через Балаклавський районний суд м. Севастополя .
Суддя