Судове рішення #1226455
Справа № 1-175

                                                            Справа № 1-175                                                                        2007 р.

                                                    

 

 

 

 

 

 

 

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

                      

     16 жовтня 2007 року. Суддя Татарбунарського районного суду Одеської області                                    Тимошенко С.В.                                             

     при секретарі                                  Коренчук О.Е.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

     за участю прокурора                            Фетеско В.О.

     адвоката /ів/                         

здійснюючи у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Татарбунари Одеської області попередній розгляд кримінальної справи за обвинуваченням      ОСОБА_1, яка  

                              народилася ІНФОРМАЦІЯ_1 в 

                              с.Райлянка Татарбунарського райо-

                              ну Одеської області, українки, 

                              громадянки України, з неповною 

                              вищою освітою, одруженої, має не-

                              повнолітню дитину, працюючої         ІНФОРМАЦІЯ_2, раніше не засуджувалась,

                              проживаючої АДРЕСА_1,

у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.366 КК України,

 

                     В С Т А Н О В И В :

    

     До суду надійшла кримінальна справа у звинуваченні ОСОБА_1 у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.366 КК України, за те, що вона перебуваючи державним службовцем 11 рангу та займаючи посаду ІНФОРМАЦІЯ_2, являючись відповідальною за видачу довідок громадянам по сільській раді, 22 лютого 2007 року в с.Кочкувате Татарбунарського району Одеської області склала та видала документ - довідку № 26 від 22 лютого 2007 року на ім'я ОСОБА_2, у яку внесла завідомо неправдиві відомості про те, що ОСОБА_2 зареєстрована та проживає АДРЕСА_2, що не відповідає дійсності.

     У судовому засіданні прокурор висловив думку про необхідність закриття кримінальної справи на підставі Закону України “Про амністію” від 09 червня 2007 року, оскільки злочин, у скоєнні якого звинувачується ОСОБА_1 та й вона сама підпадає під дію зазначеного Закону, має на утриманні неповнолітню дитину.

     ОСОБА_1 у судовому засіданні погодилася з думкою прокурора, просила застосувати щодо неї Закон України “Про амністію”.

     Заслухавши доповідь прокурора, думку підсудної, вивчивши матеріали кримінальної справи, суд вважає, що заявлене кримінальна справа підлягає закриттю з наступних підстав.

     Відповідно до ч.1 ст.44 КК України особа, яка вчинила злочин, звільняється від кримінальної відповідальності у випадках, передбачених КК, а також на підставі закону України про амністію чи акта помилування.

     Згідно зі ст.12 КК України ч.1 ст.366 КК України відноситься до категорії злочинів невеликої тяжкості, за який відповідно до санкції зазначеної статті передбачно максимальне покарання у вигляді обмеження волі строком до 3-х років.

     У відповідності до п.”б” ст.1, ст.6. Закону України “Про амністію” від 19 квітня 2007 року звільненню від покарання у виді позбавлення волі на певний строк та від інших покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, підлягають особи, засуджені за умисні злочини, за які законом передбачено покарання менш суворе, ніж позбавлення волі на строк не більше 5 років, та за злочини, вчинені з необережності, за які законом передбачено покарання менш суворе, ніж позбавлення волі на строрк не більше 10 років, які не позбавлені батьківських прав, та які на день набрання чинності зазначеним Законом мають дітей, яким не виповнилося 18 років, або дітей-інвалідів, незалежно від їх віку.

     У зв'язку з тим, що ОСОБА_1 на день набрання чинності Закону України “Про амністію” від 19.04.2007 р. має неповнолітню дитину ( а.с.40 ), вперше притягується до кримінальної відповідальності, скоїла злочин невеликої тяжкості до прийняття зазначеного Закону, під дію його ст.7 не підпадає, вона сама не заперечує проти застосування щодо неї амністії, суд вважає за можливе застосувати щодо ОСОБА_1 дію п.”б” ст.1 Закону України “Про амністію”, звільнивши її від кримінальної відповідальності, одночасно закривши стосовно неї кримінальну справу.

     На підставі викладеного, керуючись ст.ст.237,240,241,244 КПК  України, ст.44 КК України, ст.ст.1 п.”б”,6 Закону України “Про ам-ністію” від 19 квітня 2007 року, суд

    

                       П О С Т А Н О В И В:

 

     ОСОБА_1 звільнити від кримінальної від-повідальності на підставі ст.ст.1 п.”б”,6 Закону України “Про ам-ністію” від 19 квітня 2007 року.

     Закрити провадження по кримінальній справі за звинуваченням ОСОБА_1 у скоєні злочину, передбаченого ч.1 ст.366 КК України.

     Запобіжний захід, обраний стосовно ОСОБА_1 у вигляді підпису про невиїзд, скасувати.

     Постанову може бути оскаржено до Одеського апеляційного суду протягом 7 діб з дня її винесення.

 

     Суддя                                               Тимошенко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація