Справа № 3-2388/2010р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 листопада 2010 року м. Хуст
Суддя Хустського районного суду Закарпатської області Данюк В.В., розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ та АТІ по обслуговуванню м. Хуст та Хустського району ВДАІ ГУ МВС України у Закарпатській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого за адресою АДРЕСА_1, непрацюючого, раніше до адміністративної відповідальності не притягався,
за ст. 130 ч. 1 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення,
в с т а н о в и в:
Громадянин ОСОБА_1, 06.10.2010 р. о 06 год. 00 хв. на а.д. Долина-Хуст, керував автомобілем «Мерседес» д.н.з. НОМЕР_1 з ознаками алкогольного сп’яніння, що підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 06.10.2010 року серія АО1 № 026982, чим порушив п. 2.5 ПДР і вчинив правопорушення передбачене ст. 130 ч. 1 КУпАП.
У судовому засідання ОСОБА_1, факт вчинення ним правопорушення визнав суду пояснив, що з вечора 05.10.2010 року випив стакан шампанського, а зранку 06.10.2010 року керував автомобілем.
За таких обставин суд констатує, що в діях ОСОБА_1, вбачаються ознаки правопорушення передбаченого ст. 130 ч. 1 КУпАП.
На підставі наведеного, враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, суд вважає, що до правопорушника слід обрати стягнення у вигляді громадських робіт.
Керуючись ст.ст. 268, 283-285 КУпАП, суддя –
ПОСТАНОВИВ:
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч. 1 КУпАП з накладенням адміністративного стягнення у вигляді 40 годин громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена на протязі 10 днів з дня її винесення до апеляційного суду Закарпатської області.
Суддя Хустського
районного суду підпис Данюк В.В.
З оригіналом вірно:
Суддя Хустського
районного суду Данюк В.В.