Справа № 3-2206/10 р.
П О С Т А Н О В А
12 листопада 2010 р. Суддя Жовківського районного суду Львівської області Зеліско Р.Й. розглянувши матеріали які надійшли від ДПІ Жовківського району у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, проживає в АДРЕСА_1, працює головним бухгалтером ТзОВ «Агропідприємство «Добросин» с. Добросин, вул. Учительська, 7, Жовківського району Львівської області - за ст.163-1 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 будучи головним бухгалтером ТзОВ «Агропідприємство «Добросин» с. Добросин, вул. Учительська, 7, Жовківського району Львівської області допустила порушення, а саме: заниження податку на прибуток підприємства, що призвело до порушення ведення податкового обліку згідно акту від 06.10.2010 року, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Правопорушник в судовому засіданні свою вину визнала повністю, просила суд суворо не карати.
Факт вчинення правопорушення стверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 06.10. 2010 р., поясненнями правопорушника та іншими матеріалами адміністративної справи.
В діях правопорушника вбачається склад правопорушення передбаченого ст.163-1 ч.1 КУпАП.
Обираючи вид та міру стягнення правопорушнику суд враховує характер та суспільну небезпеку скоєного правопорушення та його особу .
Керуючись ст.ст. 283, 284, 163-1 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя
П О С Т А Н О В И В :
Визнати винною ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 163-1 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та піддати адміністративному стягненню у виді штрафу в сумі 85 грн . на користь держави.
Строк пред’явлення виконавчого документа до виконання - 3 місяці.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора, подані після закінчення цього строку, повертаються апеляційним судом особі, яка її подала, якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні строку відмовлено.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через Жовківський районний суд Львівської області.
Суддя :