П О С Т А Н О В А
15 листопада 2010року м. Львів
Суддя Шевченківського районного суду м. Львова Зима І.Є., розглянувши матеріали, які надійшли з Шевченківського РВ ЛМУ ГУМВСУ в Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності, -
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, гр. України, непрацюючого, проживаючого та зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1
за ст. 44 КУпАП, -
установила:
04.11.2010р. близько 20.00 год. по вул. Липинського-Б.Хмельницького (АС №2) в м. Львові був затриманий гр. ОСОБА_1, який при собі незаконно зберігав наркотичний засіб, для власного вживання без мети збуту, який згідно висновку спеціаліста № 784 від 09.11.2010р. містить тетрагідроканнабінол і є канабісом (марихуаною), маса якого без домішок становить 0,6650 гр., чим скоїв правопорушення передбачене ст. 44 КУпАП.
Вина ОСОБА_1 у скоєному правопорушенні стверджується поясненнями правопорушника в суді. Крім пояснень самого правопорушника, його вина стверджується протоколом про адміністративне правопорушення, протоколом про адміністративне затримання та іншими матеріалами адміністративної справи.
Дії гр. ОСОБА_1 слід кваліфікувати за ст. 44 КУпАП, оскільки він вчинив незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту в невеликих розмірах.
Враховуючи особу правопорушника та обставини справи, вважаю, що до нього слід застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст. ст. 268, 283, 284 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И Л А:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 44 КУпАП та оштрафувати його на 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (триста сорок гривень) в дохід держави.
На постанову може бути подано апеляційну скаргу, внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня її винесення до Апеляційного суду Львівської області через Шевченківський районний суд м. Львова.
Суддя Зима І.Є.