ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 листопада 2010 року справа № 3-8906/10
Суддя Подільського районного суду м. Києва Васильченко О.В. розглянувши матеріали, які надійшли з ЛУ в метрополітені, підпорядковане ГУМВС України м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженку Житомирської обл., громадянку України, не працюючу, проживаючу за адресою: АДРЕСА_1,
за ч. 1 ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП),
ВСТАНОВИВ:
03.11.2010 о 10 год. 00 хв. в місті Києві в підземному переході біля станції метро «Либідська» ОСОБА_1 здійснювала торгівлю з рук яблуками у невстановленому для торгівлі місці.
ОСОБА_1 в судове засідання не з’явилася. З письмового пояснення, яке міститься в матеріалах справи вбачається, що ОСОБА_1 свою вину не заперечувала.
Вивчивши матеріали адміністративної справи, вважаю, що вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 160 КУпАП об’єктивно підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення (а.с. 1), рапортом (а.с. 3), поясненнями (а.с. 4, 5, 6).
Відповідно до ст.ст. 34, 35 КУпАП пом’якшуючих чи обтяжуючих відповідальність обставин судом не встановлено.
Керуючись ч. 1 ст. 160 КУпАП суд,
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 160 КУпАП та притягнути до адміністративної відповідальності у виді штрафу в розмірі одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, без конфіскації предметів торгівлі.
Роз’яснити, що штраф має бути сплачений добровільно не пізніше як через 15 днів з дня набрання постановою про накладення штрафу законної сили, а в разі оскарження або опротестування – не пізніше як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.
У разі несплати штрафу у добровільному порядку у встановлений строк, копія постанови буде направлена до відділу державної виконавчої служби для примусового виконання.
Згідно ст. 308 КУпАП у порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з порушника стягується подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті цього Кодексу та витрати на облік правопорушень.
Постанова про накладення адміністративного стягнення підлягає виконанню з моменту її винесення.
Не підлягає виконанню постанова про накладення адміністративного стягнення, якщо її не було звернуто до виконання протягом трьох місяців з дня винесення.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову (ст. 294 КУпАП).
Суддя О. Васильченко