Справа № 2-8200/10
УХВАЛА
29 жовтня 2010 року Дзержинський міський суд Донецької області у складі: головуючого – судді Челюбєєва Є.В.,
при секретарі Бондарчук Т.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Дзержинську цивільну справу за позовною заявою Дзержинського комунального підприємства «Виробниче ремонтно – житлове управління» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з зазначеним позовом.
Однак, належно повідомлений позивач в судове засідання неодноразово не з’являвся з невідомих причин.
Про причини своєї неявки суду не повідомив. Заяви про розгляд справи у його відсутності або про відкладення слухання справи на іншу дату, суду не надавав.
Відповідно до вимог ч. 1 п. 3 ст. 207 ЦПК України, у разі якщо належно повідомлений позивач повторно не з’явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності, то позовна заява залишається без розгляду.
Залишення позовної заяви без розгляду не суперечить закону та не порушує будь-чиїх охоронюваних законом інтересів.
Таким чином, є всі підстави для залишення позовної заяви без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст. 207 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Залишити без розгляду позовну заяву Дзержинського комунального підприємства «Виробниче ремонтно – житлове управління» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції може бути подана протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя :