Судове рішення #12223437

                                            1-251/10

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

     «02» листопада 2010 року    Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області

в складі головуючого  судді    Широкоряд Р.В.

                                     при секретарі                Рудській В.А.

                                     з участю прокурора     Гаврилюк Р.В.

                                     підсудного                      ОСОБА_1,                

розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Світловодську справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця АДРЕСА_1 українець, громадянин України, одружений, пенсіонер, не судимий, -  у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.263 КК України,  

ВСТАНОВИВ:

Підсудний ОСОБА_1,  придбав та зберігав бойові припаси без передбаченого законом дозволу  при наступних обставинах. Так в липні 2010 року, підсудний, знаходячись в частині будинку по АДРЕСА_2, в якій проживав його, нині померлий батько, та перебираючи старі речі, знайшов вісімдесят шість патронів калібру 5,6 мм, які є боєприпасами та придатні для здійснення пострілів.  Зазначені патрони незаконно зберігав по місцю свого проживання по вищезазначеній адресі.

Підсудний ОСОБА_1, в судовому засіданні в інкримінованому йому злочині свою вину визнав цілком, щиро покаявся у вчиненому, даючи показання суду, цілком підтвердив факт здійснення ним злочину, при обставинах, зазначених в описової частини вироку.

 Даючи оцінку доказам, зібраним і дослідженим відповідно до ч.3 ст.299 КПК України, суд приходить до висновку, що вина підсудного  доведена цілком, його дії необхідно кваліфікувати по ч.1 ст.263 КК України, так як він незаконно придбав та зберігав бойові припаси без передбаченого законом дозволу.

Призначаючи покарання підсудному, суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, обставини, що пом’якшують або обтяжують покарання, особу підсудного.

Підсудний скоїв злочин середньої тяжкості, раніше не судимий, по місцю проживання  характеризується з позитивного боку, визнав свою вину та щиро покаявся у вчиненому.

 Обставинами, які пом’якшують покарання, суд знаходить визнання вини, щире каяття у вчиненому, активне сприяння розкриттю злочину.

Обставин, що обтяжує покарання, суд не знаходить.

Таким чином, аналізуючи викладене в своїй сукупності, суд приходить до висновку, що покарання необхідно призначити у виді позбавлення волі, але виправлення та перевиховання ОСОБА_1, можливе без відбування покарання. До підсудного можливо застосувати ст.75 КК України, звільнивши від відбуття покарання з випробуванням.

По справі маються судові витрати за проведення судово – балістичної  експертизи на суму 619 грн.20 коп., які слід покласти на підсудного.

 Керуючись ст.ст.323-324 КПК України, суд –

ЗАСУДИВ:

   

ОСОБА_1 визнати винним за  ч.1 ст.263 КК України і призначити покарання  у виді двох років позбавлення волі.

У відповідності до ст.75 КК України звільнити засудженого ОСОБА_1, від відбування покарання з випробуванням на   один рік.

Стягнути з ОСОБА_1, на користь держави -  619 гривен, 20 коп., витрат за проведення балістичної експертизи.

Речові докази, 80 набоїв та 6 гільз від набоїв, які знаходяться на зберігання при Світловодському МРВ УМВС – знищити.      

Запобіжний захід засудженому до вступу вироку в законну силу залишити - підписка про невиїзд.

Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Кіровоградської області через Світловодський міськрайсуд  протягом п’ятнадцяти діб із моменту його проголошення.

   

                            Головуючий

                            суддя:                                                  Р.В.Широкоряд  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація