№ 2 – 6594/10
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08.11.2010 року Ленінський районний суд м. Вінниці в складі: головуючого судді: Овсюка Є.М.
при секретарі: Олійник І.Ю.
розглянувши у відкритому судовому засіданні м. Вінниці справу за позовом ОСОБА_1 діюча у власних інтересах і в інтересах малолітньої дитини ОСОБА_2 до ОСОБА_3, Ленінського відділу державної виконавчої служби Вінницького міського управління юстиції, Публічного акціонерного товариства акціонерний банк «Укргазбанк» в особі Вінницької філії, третьої особи на стороні відповідача Служба у справах дітей Вінницької міської ради про визнання права власності та виключення майна з акту опису й арешту,-
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Ленінського районного суду м. Вінниці знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 діюча у власних інтересах і в інтересах малолітньої дитини ОСОБА_2 до ОСОБА_3, Ленінського відділу державної виконавчої служби Вінницького міського управління юстиції, Публічного акціонерного товариства акціонерний банк «Укргазбанк» в особі Вінницької філії, третьої особи на стороні відповідача Служба у справах дітей Вінницької міської ради про визнання права власності та виключення майна з акту опису й арешту.
08.11.2010 року позивач звернулась до суду з заявою в якій просить суд її позовну заяву залишити без розгляду.
Згідно ст. 207 п. 1 ч. 5 ЦПК України передбачено, що суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Суд, дослідивши матеріали справи, прийшов висновку, що дану справу слід залишити без розгляду.
Враховуючи наведене, керуючись ст. 207, 83 ЦПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
Цивільну справу за позовом ОСОБА_1 діюча у власних інтересах і в інтересах малолітньої дитини ОСОБА_2 до ОСОБА_3, Ленінського відділу державної виконавчої служби Вінницького міського управління юстиції, Публічного акціонерного товариства акціонерний банк «Укргазбанк» в особі Вінницької філії, третьої особи на стороні відповідача Служба у справах дітей Вінницької міської ради про визнання права власності та виключення майна з акту опису й арешту– залишити без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом 5 днів з дня її проголошення.
Суддя :