Справа №2-5267/10
РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ 14 липня 2010 року Соснівський районний суд м. Черкаси у складі : головуючого / судді Чечот A.A. при секретарі Новак Т.І. розглянувши попередньо у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Черкаси цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу. -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулася до Соснівського районного суду м. Черкаси з позовною заявою до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, мотивуючи позовні вимоги тим, що 27.07.1996 року вона зареєструвала шлюб з відповідачем, про що в цей день за № 937 було зроблено відповідний запис у відділі реєстрації актів цивільного стану Черкаського міськвиконкому та було видано свідоцтво про одруження НОМЕР_1. Від даного шлюбу у сторін є дочка, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 В послідуючому сімейне життя з відповідачем не склалося і сім»я остаточно розпалася в 2008 році. Сімейне життя не склалося по причині взаємного непорозуміння. Подальше спільне життя з відповідачем не можливе, оскільки сторони проживають окремо.
В судове засідання позивач ОСОБА_1 не з»явилася, проте скерувала до суду заяву, згідно якої просить суд слухати справу без її участі, позовні вимоги підтримує та просить їх задовольнити.
Відповідач ОСОБА_2 у судове засідання не з»явився, проте скерував до суду заяву, згідно якої присить суд слухати справу без його участі, проти задоволення позовних вимог не заперечує, майно, що придбане сторонами в період перебування у шлюбі залишає позивачу, оскільки на утриманні останньої знаходиться неповнолітня дочка ОСОБА_3, 2004 р.н.
Дослідивши матеріали справи суд вважає, що позов підлягає до задоволення, оскільки сім»я розпалася остаточно, для відновлення сім»ї можливостей немає, сторони сімейних відносин не підтримують і поновлювати їх не збираються.
Встановлені обставини свідчать про те, що збереження шлюбу суперечить інтересам позивача. Витрати по розірванню шлюбу суд покладає на позивача.
Враховуючи вище викладене, керуючись ст.ст. 10, 60, 212-215, 218 ЦПК України, на підставі ст.ст. 105 ч.З, 109. 113, 114ч.2, 115 Сімейного кодексу України, суд ,-
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - задовольнити, оскільки це є взаємною згодою сторін та сторонами було досягнуто згоди про взаємний розподіл майна.
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 27.07.1996 року Відділом реєстрації актів цивільного стану Черкаського міськвиконкому, актовий запис № 937 - розірвати.
При отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 мито в сумі 17 гри. у прибуток Держави. /
Рішення може бути оскаржене/ в апеляційному порядку до Апеляційного суд)' Черкаської області через суд першої /інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня
Головуючий:
ційна оскарження і подання після цього протягом 20 рпії т апеляційної інстанції або в порядку ч,4 ст. 295