Судове рішення #12215724

Справа № 2-8621/10
    УХВАЛА
Іменем   України

«22» вересня 2010 року     Приморський районний суд м. Одеси в складі:

головуючого      - судді Науменко А.В, за секретаря - Дідик С.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Одесі цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради про визнання неправомірними дій та бездіяльності щодо призначення та виплати державної допомоги по народженню дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку , -

встановив:

Позивачка звернулась до суду із вимогою про визнання неправомірними дій та бездіяльності щодо призначення та виплати державної допомоги по народженню дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Позивачка звернулась до суду у порядку ст. ст. 3. 15 Цивільного процесуального кодексу України.

Дослідивши матеріали цивільної справи, суд дійшов такого.

Законом України "'Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ,
пов'язаних із соціальними виплатами " від 18 лютого 2010 року     № 1691-VI (далі — Закон №1691), який

набрав чинності 10 березня 2010 року, внесено зміни до Цивільного процесуального кодексу України та Кодексу адміністративного судочинства України, згідно з якими розгляд спорів, пов'язаних із соціальними виплатами, здійснюється в порядку цивільного судочинства.

Відповідно до Рішення Конституційного Суду України від 9 вересня 2010 року положення Закону №1691 визнані неконституційними.

Згідно з ч. З ст. 150 Конституції України ухвалене Конституційним Судом України рішення шодо офіційного тлумачення Конституції та законів є обов'язковими до виконання на території України, остаточне і не може бути оскаржене.

Частиною 3 ст.2 ЦПК України встановлено, що провадження у цивільних справах здійснюється відповідно до законів, чинних на час вчинення окремих процесуальних дій, розгляду і вирішення справи.

Враховуючи наведене, дію процесуального закону у часі, справа не підлягає розгляду у порядку цивільного судочинства ,

Суд роз'яснює позивачу право звернутися за захистом свого права до відповідного суду за правилами, визначеними Кодексом адміністративного судочинства України.

Згідно п. 1 ст. 205 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства. Суд роз'ясняє сторонам, що відповідно до ч. З ст. 206 ЦПК України у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.

Згідно ч.І п.5 ст.83 ЦПК України сплачена сума судового збору повертається за ухвалою суду у разі закриття провадження у справі.

На підставі викладеного, керуючись ст. 15, п. 1 ст. 205 ЦПК України , суд -

УХВАЛИВ:

Закрити провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради про визнання неправомірними дій та бездіяльності щодо призначення та виплати державної допомоги по народженню дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційному суду через суд першої інстанції апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.

Суддя                                           А.В. Науменко      

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація