Судове рішення #12211746

АПЕЛЯЦІЙНИЙ   СУД   ВІННИЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

Справа  № 22ц-6291/2010 р.                                         м. Вінниця

5  листопада  2010 року

Суддя судової палати з цивільних справ апеляційного суду  Вінницької області Матківська М.В.,  розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу Ленінського районного суду м.Вінниці від 9  серпня 2010 року по справі за позовом ПАТ "Кредит-промбанк" до ОСОБА_3 і ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -

В с т а н о в и в  :

Ухвалою Ленінського районного суду м. Вінниці від 9 серпня 2010 року відкрито провадження по справі за позовом ПАТ "Кредитпромбанк" до ОСОБА_3 і ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Відповідач ОСОБА_2 21 жовтня 2010 року подала апеляційну скаргу на ухвалу суду від 9 серпня 2010 року.

Відповідно до ч. 2 ст. 294 ЦПК України апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує,  апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Із матеріалів справи вбачається, що ухвала проголошена 9 серпня 2010 року без участі  відповідача ОСОБА_2  (а. с. 1).

Копію ухвали відповідачі отримали 27.08.2010 року, про що свідчить поштова розписка про її вручення (а. с. 58). ОСОБА_2 апеляційну скаргу подала 21 жовтня 2010 року, тобто з пропуском п'ятиденного строку, визначеного ч. 2 ст. 294 ЦПК України (а. с. 138).

Апеляційна скарга подана після закінчення строку, встановленого ч.2 ст. 294 ЦПК України, згідно до вимог ч. 3 зазначеної статті, залишається без розгляду, якщо апеляційний суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку.

Заяву про поновлення  строку ОСОБА_2 не подала, а тому її апеляційна скарга підлягає залишенню без розгляду.

На підставі викладеного та керуючись ст. 294 ЦПК України, -

У х в а л и в  :

Апеляційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу Ленінського районного суду м. Вінниці від 9 серпня 2010 року залишити без розгляду.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення.

Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного  Суду України протягом  двох місяців з моменту проголошення.

 

Суддя : /підпис/

Копія вірна:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація