Судове рішення #12197826

Справа№2-6703/10

УХВАЛА

16 листопада 2010 року Придніпровський районний суд м. Черкаси в складі:

                                       головуючого – судді   Клочко О.В.

                                                         при секретарі  - Туз Н.В.,

розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду м. Черкаси цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного комерційного промислово-інвестиційного банку  (ЗАТ) в особі  «Відділення Промінвестбанку в м. Черкаси», треті особи: приватний нотаріус Черкаського міського нотаріального округу Ткаченко Інна Павлівна, Придніпровський відділ ДВС Черкаського міського управління юстиції про визнання правочину недійсним,   -

ВСТАНОВИВ:

27.09.2010 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Акціонерного комерційного промислово-інвестиційного банку (ЗАТ) в особі «Відділення Промінвестбанку в м. Черкаси», треті особи: приватний нотаріус Черкаського міського нотаріального округу Ткаченко Інна Павлівна, Придніпровський відділ ДВС Черкаського міського управління юстиції про визнання правочину недійсним.

Ухвалою від 28.09.2010 року було відкрито провадження у справі.

В судові засідання, які були призначені на 12.10.2010 року, 01.11.2010 року та 16.11.2010 року позивач та його представник не з'явилися, хоча належним чином були повідомлені про день, час і місце розгляду справи, причини неявки суду не надали.

Відповідно до п. 3 ч.1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з'явився в судове засідання без  поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.

Тому суд вважає можливим залишити без розгляду позовну заяву ОСОБА_1 до Акціонерного комерційного промислово-інвестиційного банку  (ЗАТ) в особі  «Відділення Промінвестбанку в м. Черкаси», треті особи: приватний нотаріус Черкаського міського нотаріального округу Ткаченко Інна Павлівна, Придніпровський відділ ДВС Черкаського міського управління юстиції про визнання правочину недійсним, відповідно до п. 3 ст. 207 ЦПК України.

На підставі наведеного та керуючись ст. 207 ч.1 п. 3 ЦПК України, суд –

У Х В А Л И В:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Акціонерного комерційного промислово-інвестиційного банку  (ЗАТ) в особі  «Відділення Промінвестбанку в м. Черкаси», треті особи: приватний нотаріус Черкаського міського нотаріального округу Ткаченко Інна Павлівна, Придніпровський відділ ДВС Черкаського міського управління юстиції про визнання правочину недійсним– залишити без розгляду.

Апеляційна  скарга  на ухвалу суду подається протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було  постановлено без участі  особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається  протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

                  ГОЛОВУЮЧИЙ                                                         О.В.КЛОЧКО

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація