Справа №3-1263/2010р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
05 листопада 2010 року м. Корюківка
Суддя Корюківського районного суду Чернігівської області – Кутовий Ю.С.,
при секретарі – Лашко Л.І.,
з участю правопорушника – ОСОБА_1,
розглянувши матеріали, що надійшли від Корюківського ВДАІ в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, мешканця АДРЕСА_1, непрацюючого, раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, -
за ч.1 ст.130 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В:
04 жовтня 2010 року близько 09год. 50хв. в м. Києві по вул. Ватутіна, Київської області, ОСОБА_1 керував автомобілем марки «Нісан Альмера», державний номерний знак НОМЕР_1, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння. Своїми діями ОСОБА_1 порушив п.2.9 А ПДР України, тобто вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину свою визнав повністю та пояснив, що дійсно, 04.10.2010 року вживав спиртні напої після чого керував автомобілем, розкаюється у скоєному.
Вина ОСОБА_1 підтверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення серії АА1 №282617, протоколом №683 огляду і затримання транспортного засобу від 04.10.2010 року, висновком щодо результатів медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного сп’яніння відносно ОСОБА_1.
З врахуванням обставин справи та враховуючи особу правопорушника, вчинення правопорушення вперше, суд приходить до висновку про можливість накладення адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт, в межах санкції статті.
Керуючись п.1 ч.1 ст. 284, ч.1 ст. 130 КУпАП, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Визнати винним ОСОБА_1 у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП та призначити йому адміністративне стягнення у вигляді - 40 (сорока) годин громадських робіт.
Постанова підлягає оскарженню протягом 10 діб.
Суддя Ю.С. Кутовий