Судове рішення #12189594

2-а-6079/10

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

01 жовтня 2010 року Селидівський міський суд Донецької області у
складі головуючого судці Моцного О.С., при секретарі Відоновій О.О., за
участю представника позивача ОСОБА_1, розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в місті Селидове адміністративну справу за позовом Селидівського міського відділу ГУМВС України в Донецькій області до ОСОБА_2 про видворення за межі України у примусовому порядку громадянки Росії, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом, в якому вказав, що громадянка Россії, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженка АДРЕСА_1 перетнула кордон України через КПП Успенка 22.12.2004 р., маючи на руках паспорт НОМЕР_1 виданий ВВС Пролетарського сільського району Ростовської обл., 01.10.2002 р. Прибула на постійне проживання до свого чоловіка гр. України, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, з яким перебувала у шлюбі з 07.02.2004 року та мала сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженця м. Українська Донецької області, але документи про оформлення набуття дитиною громадянстка України за народженням не оформила.  Сім’я мешкала в м. АДРЕСА_2, але гр. Росії ОСОБА_2 мешкала без реєстрації на території України, до СПРФО Селидівського МВ з приводу продовження строку дії реєстрації та отримання дозволу на імміграцію в Україну не зверталася, її чоловік не надав згоди на її реєстрацію в Україні, відмовлявся бути її приймаючою стороною та нести за нею відповідальність. 03.11.2008 року згідно рішення Селидівського міського суду, шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_4 розірвано. З того часу гр. ОСОБА_2 змінювала місця свого проживання, існувала на випадкові заробітки, у червні 2009 року втратила паспорт гр. Росії, до г/к в м. Харків не зверталась, про що їй неодноразово надавалися довідки УГІРФО ГУМВС України в Донецькій області для вибуття в Генеральне Консульство РФ.  16.07.2010 року ОСОБА_2 була виявлена за адресою: АДРЕСА_3 разом зі своїм неповнолітнім сином. На неї був складений адміністративний протокол ДО № 588909, який був направлений до Селидівського міського суду та на неї був накладений штраф 340 грн. Своїми діями громадянка Росії, ОСОБА_2 грубо порушує законодавство про правовий статус іноземців, не має законних джерел існування, приймаючої сторони і місця проживання в Україні, від виїзду з території України ухиляється, за що 20.07.2010 р. Селидівським МВ ГУМВС України в Донецькій області відносно ОСОБА_2 та її неповнолітнього сина ОСОБА_5 було прийнято рішення про видворення їх за межі України, та заборону в’їзду на територію України до 20.07.2011р. Беручи до уваги те, що ОСОБА_2 ухиляється від виїзду після прийняття рішення про видворення, та є обґрунтовані підстави вважати, що остання і у подальшому буде ухилятися від виїзду з України, просив розглянути питання щодо видворення за межі території України у примусовому порядку громадянки Росії, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 та її неповнолітнього сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3, з подальшою забороною в’їзду їх на територію України та прийняти рішення про утримання гр. Росії, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 та її неповнолітнього сина ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_3 в пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, на період необхідний для підготовки їх видворення за межі України у примусовому порядку.

Представник позивача в судовому засіданні підтвердила позовні вимоги, просила позов задовольнити.

Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги визнала.

Дослідивши інші докази, судом встановлено, що згідно рішення № 5-7 про видворення за межі України гр. Росії ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, від 20 липня 2010 року, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 та її неповнолітній син ОСОБА_5 були видворені за межі України строком на 1 рік.

Враховуючи вищевикладене, суд вважає що позов необхідно задовольнити відповідно до ст. 32 ЗУ "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" за рішенням органу внутрішніх справ видворення іноземця та особи без громадянства за межі України може супроводжуватися забороною подальшого в'їзду в Україну строком до п'яти років. Строки заборони подальшого в'їзду в Україну обчислюються з дня винесення вказаного       рішення.

Порядок виконання рішення про заборону подальшого в'їзду в Україну визначається законодавством України.

Керуючись ст. 32 ЗУ "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства", ст. 122, 159 КАС України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Позов Селидівського міського відділу ГУМВС України в Донецькій області до ОСОБА_2 про видворення за межі України у примусовому порядку громадянки Росії.

Громадянку Росії, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_5 та її неповнолітнього сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_6 – видворити у примусовому порядку за межі України з подальшою забороною в'їзду їх на територію України.

На період, необхідний для підготовки видворення за межі України у примусовому порядку громадянку Росії, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_5 та її неповнолітнього сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_6 – утримувати у пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України.

Постанова може бути оскаржена або на неї може бути поданий протест прокурором протягом 10 днів з дня її проголошення. При проголошенні постанови у відсутності особи, яка бере участь у справі, строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії постанови.

 

Суддя  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація