Справа № 2-2707/10
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 жовтня 2010 року Залізничний районний суд м. Львова в складі:
головуючого - судді - Пилип’юк Г. М.
при секретарі – Пацюркевичу О. В.
за участю представника позивача – Данчевського В. Б.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Львові цивільну справу за позовом ВАТ «Львівобленерго» до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення заборгованості за спожиту електричну енергію, -
встановив :
Позивач ВАТ «Львівобленерго» до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення заборгованості за спожиту електричну енергію.
В судовому засіданні представник позивача подав письмову заяву про відмову від позову та закриття провадження у справі, оскільки відповідачі добровільно оплатили заборгованість за спожиту електроенергію.
У відповідності до вимог ч. 2 ст. 174, ч. 3 ст. 206 ЦПК України позивач попереджений про наслідки відмови від позову, оскільки провадження у справі закривається і він не зможе повторно звернутись до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет, і з тих самих підстав.
Відповідно до ч. 3 ст. 174 ЦПК України у разі відмови позивача від позову суд постановляє ухвалу про закриття провадження по справі.
У відповідності до п. 3 ч. 1 ст. 205 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.
Підстав для неприйняття відмови від позову судом не встановлено.
Відповідно до ч. 1 ст. 89 ЦПК України, якщо позивач не підтримує своїх позовних вимог внаслідок задоволення їх відповідачем після пред’явлення позову, суд за заявою позивача присуджує стягнення всіх понесених ним витрат у справі з відповідача.
Керуючись ч. 3 ст. 174, п. 3 ч. 1 ст. 205, ст. 206 ЦПК України, -
ухвалив:
відмову від позову представника позивача Данчевського Василя Богдановича – прийняти. Провадження в цивільній справі за позовом ВАТ «Львівобленерго» до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення заборгованості за спожиту електричну енергію – закрити.
Стягнути з ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 на користь ВАТ «Львівобленерго» в солідарному порядку судовий збір в розмірі 51 грн. та судові витрати на інформаційно-технічне забезпечення в розмірі 120 грн.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя/підпис/
З оригіналом згідно:
Суддя: Г. М. Пилип’юк
- Номер: 6/303/293/15
- Опис: про поновлення пропущеного строку для пред’явлення виконавчого документа до виконання
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-2707/10
- Суд: Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області
- Суддя: Пилип'юк Галина Миколаївна
- Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 13.08.2015
- Дата етапу: 25.08.2015