Судове рішення #12184482

     

                                                                                Справа № 2-2458/10р.

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

                             

02 листопада 2010 року Галицький районний суд м.Львова в складі:

головуючого-судді -              Городецької Л.М.,

при секретарі -                  Долинській А.О.,

з участю представника позивача – ОСОБА_1,

      представника відповідача – ОСОБА_2,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Львові цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про стягнення аліментів,

в с т а н о в и в :

ОСОБА_3 звернулася в суд з позовом до ОСОБА_4 про стягнення аліментів.

В обґрунтування позовних вимог покликається на те, що 30 травня 2009 року між нею та відповідачем було розірвано шлюб, про що в Книзі реєстрації розірвань шлюбів зроблено відповідний актовий запис за № 83. Від шлюбу у них народилася донька – ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1, яку відповідач, проживаючи окремо, відмовляється утримувати та не надає їй добровільно матеріальної допомоги. Донька навчається у першому класі і повністю перебуває на її утриманні. Враховуючи те, що відповідач не хоче брати участь в утриманні дитини, просить суд позов задоволити та зобов’язати відповідача сплачувати аліменти на утримання дитини до досягнення нею повноліття у розмірі 1/3 всіх доходів відповідача.

В судовому засіданні позивачка та її представник позовні вимоги підтримали повністю, дали пояснення, аналогічні фабулі позовної заяви. Просять суд позов задоволити.

    В судовому засіданні відповідач та його представник позов визнали, не заперечують проти його задоволення.

        Заслухавши пояснення учасників судового розгляду, вивчивши матеріали цивільної справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

    Згідно свідоцтва про розірвання шлюбу (а.с.3) між ОСОБА_4 та ОСОБА_3 30 травня 2009 року розірвано шлюб, про що в Книзі реєстрації розірвань шлюбів зроблено відповідний актовий запис за № 83.

Відповідно до свідоцтва про народження (а.с.2), від подружнього життя у сторін ІНФОРМАЦІЯ_1 народилася донька – ОСОБА_5, про що зроблено відповідний актовий запис за № 2730.

    Згідно довідки про доходи (а.с.37) відповідач працює на посаді директора ТзОВ «Фірма Катальпа ЛТД» і його загальна сума доходу за період з квітня 2010 року по вересень 2010 року становить 5400 гривень.

    Згідно ст.180 СК України, батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

    Відповідно до ч.3 ст.181 СК України, за рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу батька і (або) у твердій грошовій сумі.

    Згідно ч.1 ст.183 СК України, частка заробітку (доходу) матері, батька, яка буде стягуватися як аліменти на дитину, визначається судом.

    Враховуючи наведене, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню з покладенням на відповідача обов’язку сплачувати аліменти на утримання неповнолітньої дитини – ОСОБА_5 у розмірі 1/3 всіх доходів, але не менше 30% від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку до досягнення нею повноліття.

        Керуючись ст.ст.10, 60, 209, 212, 215, 367 ЦПК України, ст.ст.180, 181, 183 СК України, суд, -

 

в и р і ш и в :

        позов ОСОБА_3 - задоволити.

    Стягувати з ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця м.Львова, працюючого на посаді директора ТзОВ «Фірма Катальпа ЛТД» (м.Львів, вул.Тершаківців,2, код за ЄДРПОУ № 22179235; індивідуальний ідентифікаційний номер 2669005991), жителя АДРЕСА_1 в користь ОСОБА_3 (АДРЕСА_2) аліменти на утримання дочки – ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1 у розмірі 1/3 всіх доходів, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 04 серпня 2010 року до досягнення нею повнолітнього віку.

Стягнути з ОСОБА_4 на користь держави 51 (п’ятдесят одну) грн. 00 коп. державного мита та 120 (сто двадцять) гривень витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

 

На рішення суду може бути подана апеляційна скарга протягом десяти днів з дня його проголошення.

 

        Суддя                             Л.М.Городецька                                                                        

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація