Судове рішення #12180519

 

ЗАОЧНЕ               РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

29 червня 2010 року                                                                                                                           Справа №2-1957/2010 р.

Краснодонський міськрайонний суд Луганської області у складі: головуючого судді Баличевої М.Б., при секретарі Олейнікової Г.Г. , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Краснодон  цивільну справу за позовом ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за спожиту електричну енергію ,-

В С Т А Н О В И В:

    Позивач звернувся до суду з позовом, в якому в обґрунтуванні своїх позовних вимог вказав, що відповідач  є споживачем послуг підприємства позивача - електричної енергії, але плату за спожиту електроенергію не вносить, у зв"язку з чим у відповідача  утворилася заборгованість у розмірі 2512,94 гривень.

    При контрольної перевірки показників приборів обліку за адресою : АДРЕСА_1 працівниками підприємства позивача було встановлено, що показники електричного лічильника складають 9616 кВт, а за станом на 01.04.2002 рік вони складали 3078 кВт. За період з 01.04.2002 р. по 30.04.2009 р. спожито 14372 кВт, а оплачено 2422 Вт, вартість одного кВт з 01.04.1999р складав 0,156 грн., а з 01.05.2006 року тариф на електроенергію складає 0,195 кВТ, а з 01.09.2006р. вартість 1 кВт 0,243 грн. Таким чином, позивач просить суд стягнути з відповідача суму заборгованості у розмірі 2512,94 грн., а також судовий сбір у розмірі 51 грн. та витрати на інформаційне забезпечення розгляду справи у сумі 30 грн., а також витрати пов’язані з оголошенням у газеті «Наша газета» у сумі 60,23 грн.  оскільки добровільно відповідач не бажає оплачувати  надані йому послуги по електропостачанню.

    Представник позивача Савкова О.Л., діюча на підставі довіреності у судове засідання надала заяву з проханням розглянути справу у її відсутність та ухвалити заочне рішення, стягнути з відповідача заборгованість, а також судові витрати.

    Відповідач у судове засідання не з’явився, про час і місце судового засідання повідомлявся належним чином, про що свідчить повідомлення, що мається у матеріалах справи. Про причин неявки суд не сповістив. За згодою представника позивача, суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.

              29 червня 2010 року винесено ухвалу про заочний розгляд цієї справи.

              Суд, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог,  дослідивши матеріали справи, вважає, що позов заявлений обґрунтовано і підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлено, що ОСОБА_1, порушив Правила користування електроенергією для населення, оскільки не сплачував послуги за спожиту електроенергію, що підтверджується дослідженими в судовому засіданні доказами. Судові витрати на підставі ст.88 ЦПК України підлягають стягненню з відповідача.

    На підставі ст. 526 ЦК України, керуючись ст. ст. 88,10,11,209,212,214,215,224-226 ЦПК України, суд

В И Р І Ш И В :

    Позовні вимоги ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за спожиту електричну енергію - задовольнити.

    Стягнути з ОСОБА_1 на користь ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" в рахунок погашення заборгованості за спожиту електричну енергію 2512,94 грн. (дві тисячі п’ятсот дванадцять грн. 94 коп.), перерахувавши їх на р/р 260323159060, МФО 364665 у ЛОУ ВАТ «Державний ощадний банк України», судові витрати - судовий збір у розмірі 51 (п'ятдесят одна) грн., та витрати на інформаційно - технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 30 грн., перерахувавши їх на р/р 260418644 у ЛОД АППБ "Райффазен банк Аваль" м. Краснодона, МФО 304007, код 31443937.

     Копію заочного рішення надіслати  відповідачу  не пізніше п'яти днів з дня його проголошення.

  Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, яку може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

  У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене в загальному порядку, встановленому ЦПК України. У цьому разі строк, протягом якого розглядалася заява, не включається до строку на апеляційне оскарження рішення.

  На заочне рішення може бути подана заява до апеляційного суду Луганської області про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення, та подана апеляційна скарга протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, через Краснодонський міськрайонний суд.

Суддя                                                                                                                                          Баличева М.Б.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація