Судове рішення #12174403

Справа №2-3595/10

У Х В А Л А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

      9 листопада 2010 року суддя Залізничного районного суду м. Львова Палюх Н.М., розглянувши позовну заяву  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 та Відкритого акціонерного товариства „Кредитпромбанк” в особі Львівської філії ВАТ„Кредитпромбанк”  про встановлення факту проживання однією сім’єю чоловіка та жінки без шлюбу,  звільнення майна з-під арешту та виключення з акту опису і арешту майна,  

в с т а н о в и в:

      Позивач 26.08. 2010 року звернувся в суд з позовною заявою, в якій просить встановити факт  проживання  однією сім’єю ОСОБА_1 і ОСОБА_2 без шлюбу, звільнити з під арешту та виключити з акту опису та арешту майна  автомобіль НОМЕР_1.

    Відповідно до ч.1 ст.109 ЦПК України,  позови до фізичної особи пред’являються  в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.

Відповідно до ч.2 ст.109 ЦПК України, позови до юридичних осіб пред’являються  в суд за їхнім місцезнаходженням.

Відповідно до ч.7 ст.110 ЦПК України, позови, що виникають з діяльності філії або представництва юридичної особи, можуть пред’являтися також за їх місцезнаходженням.

Згідно довідки СГІРФО Залізничного РВ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області від 08.11.2010р., місце проживання ОСОБА_2  зареєстровано у АДРЕСА_1.

    Оскільки відповідачка ОСОБА_2 проживає у АДРЕСА_1, відповідач  ВАТ „Кредитпромбанк” знаходиться у м.Києві, бульвар Дружби Народів, 38, а ЛФ ВАТ „Кредитпромбанк” знаходиться у м.Львові, вул.К.Левицького, 55а /Личаківський район м.Львова/, то справа не підсудна Залізничному районному суду м. Львова, а тому  позовну заяву слід повернути позивачу для подання до належного суду.

Керуючись ст.ст. 109, 115, 121 ЦПК України,-

у х в а л и в:

      Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 та Відкритого акціонерного товариства „Кредитпромбанк” в особі Львівської філії ВАТ„Кредитпромбанк”  про встановлення факту проживання однією сім’єю чоловіка та жінки без шлюбу,  звільнення майна з-під арешту та виключення з акту опису і арешту майна– повернути позивачу для подання до належного суду.

    Апеляційна скарга  на ухвалу суду подається протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

                                 Суддя:      

Оригінал ухвали.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація