Судове рішення #12166758

                                Справа №2-617/2010р.

                РІШЕННЯ

            ІМ’ЯМ          УКРАЇНИ

22 листопада 2010 року                     Ямпільський райсуд

в складі: головуючого –Селезньової В.І.         Сумської області

при секретарі – Савченко О.М.

    розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду  сел . Ямпіль справу за  позовом  ОСОБА_1 до  ОСОБА_2    про розірвання шлюбу, суд ,-

                ВСТАНОВИВ :

    Позивачка ОСОБА_1 в судовому засіданні підтримала  свій позов і просить суд прийняти рішення про розірвання шлюбу з відповідачем в зв’язку з тим , що подальше спільне проживання і збереження сім’ї стало неможливим .

Відповідач в судовому засіданні позов визнав , на розірвання шлюбу згоден.

В судовому засіданні було встановлено , що сторони уклали шлюб 26.11.1994 року в виконкомі Воздвиженської сільської ради , Ямпільського району , Сумської області,  запис № 17.

Від спільного шлюбу сторони мають двох дітей -  сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_4 народження та дочку ОСОБА_4,ІНФОРМАЦІЯ_1.

    В силу ст.ст.110-112 Сімейного Кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним з подружжя. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу , якщо буде встановлено , що подальше  спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них , інтересам їх дітей , що мають істотне значення.    

          Суд  вважає ,  що  сім`ю ОСОБА_1    зберегти  неможливо,  оскільки між  сторонами постійно  виникали з різних  причин  непорозуміння  і  сварки відповідач застосовував до позивачки фізичну силу,  що  привело  до  розпаду  сім`ї. Сторони не проживають разом , позивачка має іншого чоловіка. За наданий судом строк для примирення   сторони   не  примирилися,  заходів  для  примирення  не  приймали  і   миритися   не бажають.

    За таких обставин , суд приходить до висновку , що подальше спільне життя сторін і збереження сім’ї суперечить їх інтересам , а тому підлягає задоволенню.    

    На підставі викладеного та керуючись ст.ст.110-112 СК України, ст.ст.10,11,60,169 ч.4,215,218 ЦПК України ,суд ,-

                    ВИРІШИВ :

    Цивільний позов ОСОБА_1    до  ОСОБА_2    про розірвання шлюбу задовольнити.

Розірвати шлюб між  ОСОБА_1  ,ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3 , зареєстрований 26.11.1994 року в виконкомі Воздвиженської сільської ради , Ямпільського району , Сумської області,  запис № 17.

Після розірвання шлюбу прізвище дружини  залишити «ОСОБА_1».

    Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 10 днів з дня його проголошення.

Суддя                                 В.І.Селезньова

                                           

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація