Справа № 3-2920/2010 р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
19 листопада 2010 року м. Надвірна
Суддя Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області Безбородько В.А., розглянувши матеріали, які надійшли від Надвірнянського РВ УМВС, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, жителя АДРЕСА_1, з повною загальною середньою світою, неодруженого, непрацюючого, несудимого, громадянина України,-
за ст. 173 КУпАП ,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 вчинив дрібне хуліганство.
Правопорушення ним вчинено при наступних обставинах.
13.11.2010 року біля 23.40 год. в м. Надвірна по вул. Чорновола Івано-Франківської області ОСОБА_1, перебуваючи в стані алкогольного сп»яніння, виражався нецензурними словами в присутності працівників міліції, чим порушив громадський порядок і спокій громадян.
В суді ОСОБА_1 себе винним у вчиненому правопорушенні визнав, не спростував обставин його вчинення, щиро у вчиненому розкаявся, запевнив суд, що подібного більше не повториться.
Крім визнання, його вина у вчиненому порушенні доведена даними протоколу про адміністративне правопорушення ІВ № 0074221 від 13.11.2010 року /а.с.1/ та іншими матеріалами справи.
При накладенні адміністративного стягнення на правопорушника, враховуючи обставини справи і дані про його особу, йому слід накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст. 221,283 КУпАП, суддя,
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП, та накласти на нього стягнення у вигляді 60 /шістдесят/ гривнів штрафу.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення в Апеляційний суд Івано-Франківської області через Надвірнянський районний суд.
Постанова підлягає пред»явленню до виконання протягом трьох місяців з дня набрання законної сили.
Суддя підпис Безбородько В.А.
Вірно: Суддя Безбородько В.А.