Справа №2-3766/10
УХВАЛА
ІМ'ЯМ УКРАЇНИ
04 жовтня 2010 року м. Житомир
Корольовський районний суд м. Житомира в складі:
головуючого – судді Сингаївського О.П.
при секретарі – Мічуріній Д.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України про стягнення коштів, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з зазначеним позовом в порядку статті 15 ЦПК України, у якому зобов'язати відповідача здійснити нарахування основної державної пенсії як інваліду 2 групи, в зв’язку із захворюванням, пов’язаного із наслідками ЧАЕС.
Провадження у справі відкрито в порядку цивільного судочинства та на підставі діючої на час відкриття провадження в справі правової норми - п. 2 ч. 1 ст. 15 ЦПК України, відповідно до якої спори з приводу призначення, обчислення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам підлягали розгляду у порядку цивільного судочинства.
09 вересня 2010 року рішенням Конституційного Суду України вказана правова норма визнана неконституційною і, відповідно до ст. 152 Конституції України, втратила чинність з дня ухвалення рішення Конституційним Судом України.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що провадження у справі підлягає закриттю, оскільки даний спір не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.
Позивачеві відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 83 ЦПК України підлягають поверненню сплачені ним судові витрати.
Керуючись п. 4 ч. 2 ст. 83, п. 1 ч. 1 ст.205, ст.ст. 209, 210, 293 ЦПК України,-
УХВАЛИВ:
Провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України про стягнення коштів закрити.
Повернути - позивачеві оплачені ним за квитанцією № 010900711 від 07.07.2010 року витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи судом в сумі 120 грн.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області через Корольовський районний суд м. Житомира протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні в судовому засіданні під час проголошення ухвали можуть подати апеляційну скаргу протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо така не була подана.
Суддя О.П.Сингаївський