Судове рішення #12147854

Справа № 2– 2570/10

У Х В А Л А

14.10.2010 року                                                                                 м. Житомир

              Суддя Корольовського районного суду м. Житомира Сингаївський О.П., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до командира військової частини А-1494 про стягнення матеріальної та моральної шкоди, -

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 звернувся до суду із позовною заявою до командира військової частини А-1494 про стягнення матеріальної та моральної шкоди, проте дана заява не відповідала вимогам цивільного процесуального законодавства України, і тому була залишена без руху.

             Ухвалою судді Корольовського районного суду від 28.09.2010 року позивачу  надавався строк для усунення недоліків  по заяві.  У встановлений строк недоліки виправлені не були відповідно до ст. 119 ЦПК України.

В зв’язку з викладеним,  дана заява вважається неподаною і повертається позивачу.

Також суддею Корольовського районного суду м. Житомира Драч Ю.І. вже відкрито провадження по аналогічній справі.

              Керуючись ст.119, 121 ЦПК України ,-

У Х В А Л И В:

              Позовну заяву ОСОБА_1 до командира військової частини А-1494 про стягнення матеріальної та моральної шкоди  вважати неподаною і повернути  заявнику .

 

 Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області через Корольовський районний суд м. Житомира протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

             

СУДДЯ                                                                   О.П.Сингаївський

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація