Справа № 22ц-13916/10 Головуючий у І інстанції Марченко Н.В.
Категорія 57 Доповідач Приходченко А.П.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 листопада 2010 року колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Дніпропетровської області у складі:
головуючого – Приходченко А.П.
суддів – Варенко О.П., Городничої В.С.
при секретарі – Солодовій І.М.
розглянула у відкритому судовому засіданні у м. Дніпропетровську цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Апостолівського районного суду Дніпропетровської області від 16 вересня 2010 року за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення безпідставно отриманих грошей,
встановила:
У провадженні Апостолівського районного суду знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення безпідставно отриманих грошей.
Згідно з заявою позивача про забезпечення позову ухвалою суду від 16.09.2010 р. заборонено відчуження автомобіля «FORD TRANZIT», держномер НОМЕР_1, автомобіля «ВАЗ 21214», держномер НОМЕР_2 та автомобільного причіпа, держномер НОМЕР_3.
В апеляційній скарзі ОСОБА_1 просить скасувати ухвалу і відмовити позивачу у забезпеченні позову, посилаючись на те, що суд не перевірив, чи знаходяться транспортні засоби саме у його власності і чи співмірні заходи забезпечення позову із заявленими вимогами.
Перевіривши законність та обґрунтованість оскарженої ухвали, колегія суддів не вбачає підстав для задоволення апеляційної скарги, виходячи з наступного.
Частково задовольняючи заяву позивача про забезпечення позову, суд виходив з того, що зазначені транспортні засоби дійсно зареєстровані за позивачем, є в наявності і, враховуючи, що сума позовних вимог є значною – складає 396295 грн., суд обґрунтовано заборонив відчуження цих транспортних засобів.
Доводи апеляційної скарги не можуть бути прийняті до уваги, оскільки, заперечуючи проти ухвали, відповідач не надав доказів, які б спростували висновки суду.
Ухвала про забезпечення позову відповідає вимогам ст.ст.151-153 ЦПК України, підстав для її скасування не вбачається.
Керуючись ст.ст. 303, 307, 312 ЦПК України, колегія суддів
ухвалила:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 відхилити.
Ухвалу Апостолівського районного суду Дніпропетровської області від 16 вересня 2010 року залишити без змін.
Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту проголошення, оскарженню не підлягає, оскільки не перешкоджає подальшому руху справи.
Судді