Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
04 листопада 2010 року Амур-Нижньодніпровський районний суд м. Дніпропетровська
в складі: головуючого судді Якименко Л.Г.
при секретарі Чабан Ю.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дніпропетровську справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до суду з позовом до відповідачки про розірвання шлюбу.
В обґрунтування своїх позовних вимог посилається на те, що з 18.06.2005 року він знаходиться у зареєстрованому шлюбі з відповідачкою. Від спільного життя мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який після розірвання шлюбу залишиться проживати з матір'ю.
Через сварки, які виникали з різних причин шлюбно-сімейних правовідносин, у зв'язку з відсутністю взаєморозуміння та наявністю різних поглядів на життя, з квітня 2009 року подружні відносини між сторонами припинені, подружжям втрачено почуття любові та взаємної поваги, тому позивач просить шлюб розірвати.
У судове засідання позивач не з’явився, надав суду письмову заяву згідно якої підтримав позовні вимоги та просив розглядати справу в його відсутність.
Відповідачка проти позову не заперечувала, просила розглядати справу без її участі, про що надала письмову заяву.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає позовні вимоги такими, що підлягають задоволенню.
У судовому засідання встановлено, що сторони одружені з 18.06.2005 року, від шлюбу мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який після розірвання шлюбу залишиться проживати з матір'ю.
Шлюбно-сімейні відносини між сторонами припинені з квітня 2009 року через сварки, які виникали з різних причин шлюбно-сімейних правовідносин, у зв'язку з відсутністю взаєморозуміння та наявністю різних поглядів на життя, що призвело до відчуження, втрати подружжям почуття любові та взаємної поваги.
Спроб до примирення сторони не робили, з квітня 2009 року спільне господарство та сімейний бюджет не ведуть, мешкають окремо, майновий спір між сторонами відсутній.
Суд вважає, що при таких обставинах сім'ю зберегти неможливо, а шлюб необхідно розірвати.
Після розірвання шлюбу прізвища сторін залишити без змін.
Керуючись ст.ст. 10, 60, 174, 212, 215 ЦПК України, ст.ст. 110, 112 СК України суд, -
В И Р І Ш И В:
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 18 червня 2005 року Амур-Нижньодніпровським відділом реєстрації актів цивільного стану Дніпропетровського міського управління юстиції Дніпропетровської області, актовий запис №402, від якого є малолітня дитина, що проживає з матір'ю, - розірвати.
Після розірвання шлюбу прізвища сторін залишити без змін.
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом десяти днів з дня оголошення рішення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя: